Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=UJRpzcJKSPM

Następny film


Life is Strange #15 - Rozdział 3: Teoria chaosu - "Urojona rzeczywistość"

MagdalenaMariaMonika
MagdalenaMariaMonika - 515 Wyświetleń
0
515 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:51:58

Hej :) Przeszukamy dzisiaj przyczepę Franka i znajdziemy sporo interesujących informacji o Rachel. Cofniemy się też w czasie... i to zdecydowanie duża za dużo... Gra: http://store.steampowered.com/app/319630 Spolszczenie : http://grajpopolsku.pl/forum/viewtopic.php?t=2602 Grafika: https://www.youtube.com/user/gamerspacepl Społeczność Facebook: http://www.facebook.com/craftnaobcasach Instagram: https://www.instagram.com/magdalenamariamonikayt/ Twitter: https://twitter.com/Madzialena89 Ask: http://ask.fm/KotTadeusz Sklep Cupsell: http://magdalenamariamonika.cupsell.pl/ Sklep Teetres: https://mmm.teetres.com/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MagdalenaMariaMonika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-02 Wed 1,020,000 - 410,191,947 - 2,403 -
2019-10-03 Thu 1,020,000 - 410,221,695 +29748 2,404 +1
2019-10-04 Fri 1,020,000 - 410,258,793 +37098 2,404 -
2019-10-05 Sat 1,020,000 - 410,327,333 +68540 2,406 +2
2019-10-06 Sun 1,020,000 - 410,369,581 +42248 2,406 -
2019-10-07 Mon 1,020,000 - 410,397,257 +27676 2,407 +1
2019-10-08 Tue 1,020,000 - 410,429,384 +32127 2,408 +1
2019-10-09 Wed 1,020,000 - 410,456,886 +27502 2,409 +1
2019-10-10 Thu 1,020,000 - 410,481,698 +24812 2,410 +1
2019-10-11 Fri 1,020,000 - 410,533,762 +52064 2,410 -
2019-10-12 Sat 1,020,000 - 410,620,189 +86427 2,412 +2
2019-10-13 Sun 1,020,000 - 410,671,190 +51001 2,412 -
2019-10-14 Mon 1,020,000 - 410,725,099 +53909 2,413 +1
2019-10-15 Tue 1,020,000 - 410,776,454 +51355 2,414 +1
2019-10-16 Wed 1,020,000 - 410,812,073 +35619 2,414 -
Podsumowanie ogółem - +620126 +11
Aktualizacja profilu za 0 godz. 3 min.

Następny film