Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=VIHDAo8mMkg

Następny film

House Flipper, czyli Madzia Was urządzi #03
MagdalenaMariaMonika
279 Wyświetleń

Life is Strange #21 - Rozdział 5: Polaryzacja - Mark Jefferson

MagdalenaMariaMonika
MagdalenaMariaMonika - 624 Wyświetleń
0
624 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:52:05

Hej :) Jefferson uwięził Max i Victorię w ciemni. Będziemy próbowali się stamtąd wydostać poprzez zdjęcia. Uda nam się doprowadzić do tego, że niemal wszyscy pokrzywdzeni nie ucierpieli a ci co powinni dostali za swoje... Gra: http://store.steampowered.com/app/319630 Spolszczenie : http://grajpopolsku.pl/forum/viewtopic.php?t=2602 Grafika: https://www.youtube.com/user/gamerspacepl Społeczność Facebook: http://www.facebook.com/craftnaobcasach Instagram: https://www.instagram.com/magdalenamariamonikayt/ Twitter: https://twitter.com/Madzialena89 Ask: http://ask.fm/KotTadeusz Sklep Cupsell: http://magdalenamariamonika.cupsell.pl/ Sklep Teetres: https://mmm.teetres.com/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MagdalenaMariaMonika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 1,030,000 - 411,700,701 - 2,432 -
2019-11-05 Tue 1,030,000 - 411,727,065 +26364 2,433 +1
2019-11-06 Wed 1,030,000 - 411,749,503 +22438 2,434 +1
2019-11-07 Thu 1,030,000 - 411,773,561 +24058 2,435 +1
2019-11-08 Fri 1,030,000 - 411,814,772 +41211 2,436 +1
2019-11-09 Sat 1,030,000 - 411,851,741 +36969 2,436 -
2019-11-10 Sun 1,030,000 - 411,925,022 +73281 2,438 +2
2019-11-11 Mon 1,030,000 - 411,968,327 +43305 2,438 -
2019-11-12 Tue 1,030,000 - 412,002,110 +33783 2,439 +1
2019-11-13 Wed 1,030,000 - 412,028,770 +26660 2,440 +1
2019-11-14 Thu 1,030,000 - 412,059,787 +31017 2,440 -
2019-11-15 Fri 1,030,000 - 412,115,817 +56030 2,442 +2
2019-11-16 Sat 1,030,000 - 412,161,614 +45797 2,443 +1
2019-11-17 Sun 1,030,000 - 412,208,316 +46702 2,443 -
2019-11-18 Mon 1,030,000 - 412,237,380 +29064 2,445 +2
Podsumowanie ogółem - +536679 +13
Aktualizacja profilu za 0 godz. 43 min.

Następny film

House Flipper, czyli Madzia Was urządzi #03
MagdalenaMariaMonika
279 Wyświetleń