Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=VIHDAo8mMkg

Następny film

House Flipper, czyli Madzia Was urządzi #03
MagdalenaMariaMonika
264 Wyświetleń

Life is Strange #21 - Rozdział 5: Polaryzacja - Mark Jefferson

MagdalenaMariaMonika
MagdalenaMariaMonika - 600 Wyświetleń
0
600 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:52:05

Hej :) Jefferson uwięził Max i Victorię w ciemni. Będziemy próbowali się stamtąd wydostać poprzez zdjęcia. Uda nam się doprowadzić do tego, że niemal wszyscy pokrzywdzeni nie ucierpieli a ci co powinni dostali za swoje... Gra: http://store.steampowered.com/app/319630 Spolszczenie : http://grajpopolsku.pl/forum/viewtopic.php?t=2602 Grafika: https://www.youtube.com/user/gamerspacepl Społeczność Facebook: http://www.facebook.com/craftnaobcasach Instagram: https://www.instagram.com/magdalenamariamonikayt/ Twitter: https://twitter.com/Madzialena89 Ask: http://ask.fm/KotTadeusz Sklep Cupsell: http://magdalenamariamonika.cupsell.pl/ Sklep Teetres: https://mmm.teetres.com/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MagdalenaMariaMonika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-03 Mon 1,022,082 - 403,557,864 - 2,301 -
2019-06-04 Tue 1,022,030 -52 403,598,630 +40766 2,302 +1
2019-06-05 Wed 1,021,987 -43 403,641,737 +43107 2,302 -
2019-06-06 Thu 1,021,966 -21 403,693,682 +51945 2,303 +1
2019-06-07 Fri 1,021,958 -8 403,741,400 +47718 2,304 +1
2019-06-08 Sat 1,021,970 +12 403,791,489 +50089 2,304 -
2019-06-09 Sun 1,021,978 +8 403,838,592 +47103 2,306 +2
2019-06-10 Mon 1,021,957 -21 403,877,335 +38743 2,307 +1
2019-06-11 Tue 1,021,975 +18 403,919,714 +42379 2,307 -
2019-06-12 Wed 1,021,985 +10 403,974,945 +55231 2,308 +1
2019-06-13 Thu 1,021,999 +14 404,028,307 +53362 2,309 +1
2019-06-14 Fri 1,022,051 +52 404,088,703 +60396 2,310 +1
2019-06-15 Sat 1,022,108 +57 404,146,697 +57994 2,311 +1
2019-06-16 Sun 1,022,145 +37 404,196,082 +49385 2,311 -
2019-06-17 Mon 1,022,150 +5 404,231,232 +35150 2,313 +2
Podsumowanie ogółem +68 +673368 +12
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.

Następny film

House Flipper, czyli Madzia Was urządzi #03
MagdalenaMariaMonika
264 Wyświetleń