Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=VIHDAo8mMkg

Następny film

The Sims Średniowiecze #07 - Elfka, wyprawa i wszy
MagdalenaMariaMonika
204 Wyświetleń

Life is Strange #21 - Rozdział 5: Polaryzacja - Mark Jefferson

MagdalenaMariaMonika
MagdalenaMariaMonika - 611 Wyświetleń
0
611 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:52:05

Hej :) Jefferson uwięził Max i Victorię w ciemni. Będziemy próbowali się stamtąd wydostać poprzez zdjęcia. Uda nam się doprowadzić do tego, że niemal wszyscy pokrzywdzeni nie ucierpieli a ci co powinni dostali za swoje... Gra: http://store.steampowered.com/app/319630 Spolszczenie : http://grajpopolsku.pl/forum/viewtopic.php?t=2602 Grafika: https://www.youtube.com/user/gamerspacepl Społeczność Facebook: http://www.facebook.com/craftnaobcasach Instagram: https://www.instagram.com/magdalenamariamonikayt/ Twitter: https://twitter.com/Madzialena89 Ask: http://ask.fm/KotTadeusz Sklep Cupsell: http://magdalenamariamonika.cupsell.pl/ Sklep Teetres: https://mmm.teetres.com/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MagdalenaMariaMonika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-07 Wed 1,025,095 - 407,375,461 - 2,355 -
2019-08-08 Thu 1,025,132 +37 407,409,848 +34387 2,356 +1
2019-08-09 Fri 1,025,205 +73 407,496,636 +86788 2,357 +1
2019-08-10 Sat 1,025,230 +25 407,563,751 +67115 2,358 +1
2019-08-11 Sun 1,025,303 +73 407,610,967 +47216 2,358 -
2019-08-12 Mon 1,025,295 -8 407,637,101 +26134 2,358 -
2019-08-13 Tue 1,025,340 +45 407,699,756 +62655 2,359 +1
2019-08-14 Wed 1,025,385 +45 407,772,925 +73169 2,360 +1
2019-08-15 Thu 1,025,392 +7 407,839,267 +66342 2,362 +2
2019-08-16 Fri 1,025,415 +23 407,890,259 +50992 2,362 -
2019-08-17 Sat 1,025,676 +261 407,967,825 +77566 2,363 +1
2019-08-18 Sun 1,025,794 +118 408,046,619 +78794 2,364 +1
2019-08-19 Mon 1,025,896 +102 408,117,521 +70902 2,365 +1
2019-08-20 Tue 1,025,960 +64 408,178,761 +61240 2,366 +1
2019-08-21 Wed 1,026,015 +55 408,212,508 +33747 2,366 -
Podsumowanie ogółem +920 +837047 +11
Aktualizacja profilu za 8 godz. 11 min.

Następny film

The Sims Średniowiecze #07 - Elfka, wyprawa i wszy
MagdalenaMariaMonika
204 Wyświetleń