Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=3gILN7rpDEM

Następny film


Life is Strange #22 - Rozdział 5: Polaryzacja - David w akcji

MagdalenaMariaMonika
MagdalenaMariaMonika - 378 Wyświetleń
0
378 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:52:05

Hej :) Po zmianie biegu wydarzeń wydaje się, że wszystko jest w porządku. Zapomnieliśmy jednak o nadciągającym tornadzie... Znowu trafiamy do ciemni i do Jeffersona. Tym razem pomoże nam David i miejmy nadzieje, że to już ostateczne spotkanie z Jeffersonem. Gra: http://store.steampowered.com/app/319630 Spolszczenie : http://grajpopolsku.pl/forum/viewtopic.php?t=2602 Grafika: https://www.youtube.com/user/gamerspacepl Społeczność Facebook: http://www.facebook.com/craftnaobcasach Instagram: https://www.instagram.com/magdalenamariamonikayt/ Twitter: https://twitter.com/Madzialena89 Ask: http://ask.fm/KotTadeusz Sklep Cupsell: http://magdalenamariamonika.cupsell.pl/ Sklep Teetres: https://mmm.teetres.com/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MagdalenaMariaMonika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 1,030,000 - 411,467,298 - 2,429 -
2019-10-31 Thu 1,030,000 - 411,500,767 +33469 2,430 +1
2019-11-01 Fri 1,030,000 - 411,538,291 +37524 2,430 -
2019-11-02 Sat 1,030,000 - 411,586,182 +47891 2,430 -
2019-11-03 Sun 1,030,000 - 411,636,276 +50094 2,431 +1
2019-11-04 Mon 1,030,000 - 411,700,701 +64425 2,432 +1
2019-11-05 Tue 1,030,000 - 411,727,065 +26364 2,433 +1
2019-11-06 Wed 1,030,000 - 411,749,503 +22438 2,434 +1
2019-11-07 Thu 1,030,000 - 411,773,561 +24058 2,435 +1
2019-11-08 Fri 1,030,000 - 411,814,772 +41211 2,436 +1
2019-11-09 Sat 1,030,000 - 411,851,741 +36969 2,436 -
2019-11-10 Sun 1,030,000 - 411,925,022 +73281 2,438 +2
2019-11-11 Mon 1,030,000 - 411,968,327 +43305 2,438 -
2019-11-12 Tue 1,030,000 - 412,002,110 +33783 2,439 +1
2019-11-13 Wed 1,030,000 - 412,028,770 +26660 2,440 +1
Podsumowanie ogółem - +561472 +11
Aktualizacja profilu za 4 godz. 16 min.

Następny film