Ponki
Ponki
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=9Yu7sSJ2_vc

Następny film

TYPOWE KŁAMSTWA NASTOLATKÓW
Ponki
480 Wyświetleń

Ponki
Ponki - 627 Wyświetleń
0
627 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:45:20

Zagraj w Vikingów, dostaniesz od nas 200 golda NA START! iOS - http://bit.ly/2IuLzzB Android - http://bit.ly/2FValud Poznajcie osoby, które poprzez swoje dziwne nawyki/zachowanie sprawiają, że po prostu nie da się im zaufać… Odwiedź nasz sklep: http://ponki.mediakraft.tv/ Instagram: http://instagram.com/ponkersi Facebook: https://www.facebook.com/ponkersi Współpraca: anna.sroczynska@mediakraft.tv Ponki - grupa szaleńców, która każdego tygodnia dostarczy wam świeżą dawkę najlepszej internetowej komedii. Chcesz więcej? Subskrybuj nasz kanał i sprawdź Ponki na facebooku: https://www.facebook.com/ponkersi --- https://www.mediakraft.tv https://www.facebook.com/Mediakrafttv https://instagram.com/mediakraft.tv https://twitter.com/mediakraftpl https://www.youtube.com/user/Mediakraftpolska Film wyprodukowany przez: Mediakraft PL Sp. z o.o. ul. Nowy Świat 60/8, 00-357 Warszawa Managing Directors: Levent Gültan, Ryan Socash Mediakraft PL Sp. z o.o. is a subsidiary of Mediakraft Networks GmbH

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Ponki

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-29 Tue 1,450,000 - 488,169,179 - 348 -
2019-10-30 Wed 1,450,000 - 488,254,817 +85638 348 -
2019-10-31 Thu 1,450,000 - 488,353,434 +98617 348 -
2019-11-01 Fri 1,450,000 - 488,518,865 +165431 348 -
2019-11-02 Sat 1,450,000 - 488,621,011 +102146 348 -
2019-11-03 Sun 1,450,000 - 488,730,362 +109351 348 -
2019-11-04 Mon 1,450,000 - 488,823,714 +93352 348 -
2019-11-05 Tue 1,450,000 - 488,919,849 +96135 348 -
2019-11-06 Wed 1,450,000 - 489,020,723 +100874 348 -
2019-11-07 Thu 1,450,000 - 489,148,136 +127413 348 -
2019-11-08 Fri 1,450,000 - 489,245,370 +97234 348 -
2019-11-09 Sat 1,450,000 - 489,354,814 +109444 348 -
2019-11-10 Sun 1,450,000 - 489,458,738 +103924 348 -
2019-11-11 Mon 1,450,000 - 489,554,878 +96140 348 -
2019-11-12 Tue 1,450,000 - 489,687,106 +132228 348 -
Podsumowanie ogółem - +1517927 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 57 min.

Następny film

TYPOWE KŁAMSTWA NASTOLATKÓW
Ponki
480 Wyświetleń