Luure
Luure
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ci3hUTx3e2w
Luure
Luure - 1108 Wyświetleń
0
1108 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:42:19

----------------------------- Moj opis ---------------------------- Link do Warface ---- https://goo.gl/JDiZJP http://goo.gl/kPs8t0 Link do kinguina gdzie mozna kupic tanie gry z kodem LUURETV 3% off DARMOWA SKRZYNKA NA RAGECASE --- https://goo.gl/SnpjxS Moj setup : Intel Core i7 4790k 4Ghz GPU GeForce GTX 970 MSI MILLION EDITION 24 GB DDR HyperX Webcam Logitech c920 Zowie FK1 HyperX Cloud 2 Recording Device Elgato Hd 60 MONITOR BENQ XL2430T / LG 24GM77-B SSD Samsung EVO 850 240gb oraz HyperX Predator PCIe SSD MSI Z87-G43 SUBSCRIBE JEZELI CHCESZ WIDZIEC WIECEJ FILMIKOW :) EMAIL: luuretwitch@gmail.com ¦ SOCIAL MEDIA PL YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCA_5UrCdv6LUlhlk1Mf8lqg ENG YOUTUBE: http://youtube.com/channel/UC31VR7_sP... FACEBOOK: https://www.facebook.com/luureTV/ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/luure/ TWITTER: https://twitter.com/luure_tv EMAIL: luuretwitch@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Luure

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-07 Tue 552,519 - 32,559,369 - 155 -
2019-05-08 Wed 553,734 +1215 32,654,612 +95243 156 +1
2019-05-09 Thu 555,245 +1511 32,794,139 +139527 156 -
2019-05-10 Fri 555,978 +733 32,887,563 +93424 156 -
2019-05-11 Sat 557,123 +1145 33,053,788 +166225 157 +1
2019-05-12 Sun 557,786 +663 33,156,738 +102950 157 -
2019-05-13 Mon 558,303 +517 33,239,392 +82654 157 -
2019-05-14 Tue 558,590 +287 33,286,984 +47592 157 -
2019-05-15 Wed 558,831 +241 33,338,050 +51066 158 +1
2019-05-16 Thu 558,986 +155 33,433,615 +95565 157 -1
2019-05-17 Fri 559,213 +227 33,486,659 +53044 158 +1
2019-05-18 Sat 559,363 +150 33,547,183 +60524 158 -
2019-05-19 Sun 559,377 +14 33,573,315 +26132 158 -
2019-05-19 Sun 559,400 +23 33,631,913 +58598 159 +1
2019-05-20 Mon 559,548 +148 33,700,837 +68924 159 -
Podsumowanie ogółem +7029 +1141468 +4
Aktualizacja profilu za 1 godz. 29 min.