Tybek
Tybek
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=4XLPuxDx26A
Tybek
Tybek - 63 Wyświetleń
0
63 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 01:47:13

W dzisiejszym odcinku krótka przygoda na mapie - Shoreline Spotkałem sympatycznego hatchlinga i postanowiłem go zrekrutować do mojej ekipy. Czekasz na następny LIVE? ►Zostaw suba: http://bit.ly/tybekYT ►FB: http://www.fb.com/TybekGaming ►Grupa Pakerów: http://www.fb.com/groups/PakerzyTybka2/ ►Stream: https://www.twitch.tv/tybek ►Hipstagram: http://instagram.com/tybek2 ----------------------------------------------------

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Tybek

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-02 Sat 45,600 - 8,131,957 - 1,360 -
2019-11-03 Sun 45,600 - 8,132,484 +527 1,360 -
2019-11-04 Mon 45,600 - 8,133,164 +680 1,360 -
2019-11-05 Tue 45,600 - 8,133,433 +269 1,360 -
2019-11-06 Wed 45,600 - 8,133,665 +232 1,360 -
2019-11-07 Thu 45,600 - 8,133,865 +200 1,360 -
2019-11-08 Fri 45,600 - 8,134,071 +206 1,360 -
2019-11-09 Sat 45,600 - 8,134,264 +193 1,360 -
2019-11-10 Sun 45,600 - 8,134,621 +357 1,360 -
2019-11-11 Mon 45,600 - 8,134,822 +201 1,360 -
2019-11-12 Tue 45,600 - 8,135,012 +190 1,360 -
2019-11-13 Wed 45,600 - 8,135,245 +233 1,360 -
2019-11-14 Thu 45,500 -100 8,135,418 +173 1,360 -
2019-11-15 Fri 45,500 - 8,135,720 +302 1,360 -
2019-11-16 Sat 45,500 - 8,135,831 +111 1,360 -
Podsumowanie ogółem -100 +3874 -
Aktualizacja profilu za 7 godz. 8 min.