LETNI
LETNI
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Rq76dGqfTeI

Magda Bereda, Se Szamę Ogórka MAKING OFF, studio TVP, klip u Rompeya [lchp.GUGUŁA #22]

LETNI
LETNI - 512 Wyświetleń
0
512 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:12:48

KONCERTY: +48 604 653 443 STRONA: www.letnichamskipodryw.pl FB: www.facebook.com/letnichamskipodryw INSTA: /letnichamskipodryw_official SNAP: /letnichamski Najlepsze kawałki: "POMIDOROWA" https://www.youtube.com/watch?v=RleTwu7ueac&list=PL

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału LETNI

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-27 Wed 987,000 - 304,799,171 - 193 -
2019-11-28 Thu 988,000 +1000 304,898,550 +99379 196 +3
2019-11-29 Fri 988,000 - 305,025,194 +126644 196 -
2019-11-30 Sat 988,000 - 305,221,863 +196669 197 +1
2019-12-01 Sun 989,000 +1000 305,422,252 +200389 198 +1
2019-12-02 Mon 989,000 - 305,634,341 +212089 196 -2
2019-12-03 Tue 989,000 - 305,906,191 +271850 201 +5
2019-12-04 Wed 989,000 - 306,007,051 +100860 198 -3
2019-12-05 Thu 989,000 - 306,127,127 +120076 203 +5
2019-12-06 Fri 989,000 - 306,246,955 +119828 203 -
2019-12-07 Sat 990,000 +1000 306,387,748 +140793 203 -
2019-12-08 Sun 990,000 - 306,657,163 +269415 204 +1
2019-12-09 Mon 990,000 - 306,735,675 +78512 204 -
2019-12-10 Tue 990,000 - 306,848,662 +112987 204 -
2019-12-11 Wed 990,000 - 306,919,739 +71077 204 -
Podsumowanie ogółem +3000 +2120568 +11
Aktualizacja profilu za 4 godz. 13 min.