TheAnteriss
TheAnteriss
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=EnTbqTZgwTY

Następny film


TheAnteriss
TheAnteriss - 43 Wyświetleń
0
43 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-10 05:15:25

W pierwszym odcinku nowej serii dowiecie się, kim są tytułowi bohaterowie i co robią w południowym "Królestwie Tygrysa". Czeka Was pełno zwrotów akcji i niesamowitych wrażeń, miłego oglądania! SUBSKRYBUJ BY NIE PRZEGAPIĆ: http://bit.ly/TheAnteriss INSTAGRAM: https://www.instagram.com/anteriss FANPAGE: http://www.facebook.com/TheAnteriss ►Grupa (Piraci Anterissa): http://bit.ly/2mdd7Oa ►G+: https://plus.google.com/+TheAnteriss ►Koszulki: http://najlepszemomenty.cupsell.pl/ www.olimp-supplements.com - na kod ANTERISS macie 20% zniżki na suplementy Olimp Sport Nutrition!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TheAnteriss

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 60,700 - 2,275,824 - 143 -
2019-10-31 Thu 60,700 - 2,277,036 +1212 143 -
2019-11-01 Fri 60,700 - 2,278,334 +1298 144 +1
2019-11-02 Sat 60,700 - 2,279,442 +1108 145 +1
2019-11-03 Sun 60,700 - 2,280,652 +1210 145 -
2019-11-04 Mon 60,700 - 2,281,618 +966 145 -
2019-11-05 Tue 60,700 - 2,283,171 +1553 145 -
2019-11-06 Wed 60,700 - 2,284,910 +1739 145 -
2019-11-07 Thu 60,700 - 2,287,355 +2445 145 -
2019-11-08 Fri 60,700 - 2,288,952 +1597 145 -
2019-11-09 Sat 60,700 - 2,290,304 +1352 146 +1
2019-11-10 Sun 60,700 - 2,291,611 +1307 146 -
2019-11-11 Mon 60,700 - 2,292,634 +1023 146 -
2019-11-12 Tue 60,700 - 2,294,088 +1454 146 -
2019-11-13 Wed 60,700 - 2,295,017 +929 146 -
Podsumowanie ogółem - +19193 +3
Aktualizacja profilu za 9 godz. 52 min.

Następny film