Hejka tu Lenka
Hejka tu Lenka
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=x93vb85IJXc

Następny film

TRAMPOLINA ZIMĄ I LAMOROŻCE  NA SANKACH
Hejka tu Lenka
247 Wyświetleń

MALUJEMY JAJKA PISANKI - WIELKANOC 2018

Hejka tu Lenka
Hejka tu Lenka - 961 Wyświetleń
0
961 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 10:47:15

MARIUSZ PACHUC SKRYTKA POCZTOWA 413 42-217 CZĘSTOCHOWA Hejka tu Lenka i Gang Świeżaków. Witajcie na moim kanale. Uwielbiam się bawić i kocham wszystkie zabawki . Poznajcie mnie i mój świat zabawy.... Lalki barbie Zabawa zabawkami Kanał dla dzieci Bajki d

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Hejka tu Lenka

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-25 Mon 898,000 - 544,666,831 - 644 -
2019-11-26 Tue 898,000 - 545,064,256 +397425 644 -
2019-11-27 Wed 899,000 +1000 545,443,708 +379452 644 -
2019-11-28 Thu 899,000 - 545,820,281 +376573 644 -
2019-11-29 Fri 899,000 - 546,319,975 +499694 645 +1
2019-11-30 Sat 901,000 +2000 547,350,290 +1030315 646 +1
2019-12-01 Sun 902,000 +1000 548,009,275 +658985 647 +1
2019-12-02 Mon 902,000 - 548,415,541 +406266 647 -
2019-12-03 Tue 903,000 +1000 548,815,604 +400063 647 -
2019-12-04 Wed 903,000 - 549,162,829 +347225 647 -
2019-12-05 Thu 904,000 +1000 549,515,875 +353046 647 -
2019-12-06 Fri 905,000 +1000 550,133,482 +617607 648 +1
2019-12-07 Sat 906,000 +1000 550,582,102 +448620 649 +1
2019-12-08 Sun 906,000 - 551,025,327 +443225 649 -
2019-12-09 Mon 907,000 +1000 551,313,018 +287691 649 -
Podsumowanie ogółem +9000 +6646187 +5
Aktualizacja profilu za 0 godz. 41 min.

Następny film

TRAMPOLINA ZIMĄ I LAMOROŻCE  NA SANKACH
Hejka tu Lenka
247 Wyświetleń