Jeden z Wielu
Jeden z Wielu
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=-pS4iELjrtM

Marcin Zaborski kontra politycy – Posłowie PiS głosują pod publiczkę?

Jeden z Wielu
Jeden z Wielu - 258 Wyświetleń
0
258 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 05:58:32

Niewygodne pytania i zabawne sytuacje w "Popołudniowej rozmowie" w RMF FM z Marcinem Zaborskim. W dzisiejszym odcinku: Barbara Nowacka, Jarosław Sellin, Joanna Mucha, Marcin Horała. ================================================= Subskrybuj - http://www.youtube.com/user/Domal1988?sub_confirmation=1 Twitter - https://twitter.com/Jeden_z_wielu Facebook - https://www.facebook.com/jedenzwielu2/ ================================================= Serdecznie polecam! Prawicowo - Informacje, polityka, humor oraz realia w Polsce i na świecie. https://www.facebook.com/prawicowo/ https://twitter.com/prawicowo_pl ================================================= Jeśli chcesz możesz zostać moim Patronem - https://patronite.pl/JedenzWielu Numer mojego konta bankowego dla osób, które chcą mnie wesprzeć finansowo: 50 1140 2004 0000 3402 4863 3547 Oraz adres e-mail mojego konta PayPal: danieldomal@poczta.fm Dziękuję za wsparcie! ================================================= Źródła: Joanna Mucha: https://www.youtube.com/watch?v=b8S8Deyuyhw Jarosław Sellin: https://www.youtube.com/watch?v=sPJ6wH-j_D8 Barbara Nowacka: https://www.youtube.com/watch?v=JTp4J696HwY Marcin Horała: https://www.youtube.com/watch?v=NzT1KXsXeV0

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Jeden z Wielu

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-09 Tue 36,861 - 20,047,613 - 623 -
2019-07-10 Wed 36,887 +26 20,065,872 +18259 623 -
2019-07-11 Thu 36,899 +12 20,080,230 +14358 623 -
2019-07-12 Fri 36,916 +17 20,097,159 +16929 625 +2
2019-07-13 Sat 36,938 +22 20,113,945 +16786 625 -
2019-07-14 Sun 36,969 +31 20,133,987 +20042 625 -
2019-07-15 Mon 37,028 +59 20,154,470 +20483 625 -
2019-07-16 Tue 37,049 +21 20,166,431 +11961 625 -
2019-07-17 Wed 37,081 +32 20,180,587 +14156 625 -
2019-07-18 Thu 37,091 +10 20,191,869 +11282 626 +1
2019-07-19 Fri 37,108 +17 20,209,947 +18078 627 +1
2019-07-20 Sat 37,120 +12 20,223,987 +14040 628 +1
2019-07-21 Sun 37,139 +19 20,237,864 +13877 628 -
2019-07-22 Mon 37,158 +19 20,254,792 +16928 628 -
2019-07-23 Tue 37,166 +8 20,263,968 +9176 628 -
Podsumowanie ogółem +305 +216355 +5
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.