Olimpia88
Olimpia88
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=JSWIOBssVDw

Następny film


Max Factor, Sophix, Loreal, Wibo, Lovely [olimpia88]

Olimpia88
Olimpia88 - 25 Wyświetleń
0
25 Wyświetleń
Opublikowano 2019-05-14 05:48:49

***Koniecznie pamiętaj o kciukach w górę i SUBSKRYBCJI to nic nie kosztuje :D*** **kontakt olimpia18@poczta.onet.pl **współpraca olimpia18@poczta.onet.pl obserwuj mnie na instagramie **https://www.instagram.com/olimpia1988/ na facebooku **https://www.facebook.com/mrolimpia.paula na fanpage **https://www.facebook.com/MrOlimpia18/... Filmy nagrywam *Lustrzanką cannon 700D Oraz kamerą sony HDR-PJ620 **Filmy przerabiam w movie makerze oraz any video converter Muzyka, którą dodaję w filmach pochodzi z kreatora youtuba **PAMIĘTAJ** każdy z nas ma inną cerę, włosy i paznokcie- cos co u mnie zadziała niekoniecznie musi działać u CIEBIE Każdy produkt pokazany w filmie przetestowałam na sobie, moje recenzje są zawsze szczere, mimo tego jestem zdania, że tylko metodą prób i błędów można znaleźć dla siebie produkt idealny. Osobiście zachęcam do testów kosmetyków.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Olimpia88

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-03 Wed 20,701 - 8,530,387 - 958 -
2019-07-04 Thu 20,698 -3 8,532,918 +2531 959 +1
2019-07-05 Fri 20,693 -5 8,534,989 +2071 959 -
2019-07-06 Sat 20,697 +4 8,536,434 +1445 959 -
2019-07-07 Sun 20,701 +4 8,539,005 +2571 960 +1
2019-07-08 Mon 20,703 +2 8,540,935 +1930 960 -
2019-07-09 Tue 20,707 +4 8,542,144 +1209 960 -
2019-07-10 Wed 20,706 -1 8,543,207 +1063 960 -
2019-07-11 Thu 20,703 -3 8,545,783 +2576 961 +1
2019-07-12 Fri 20,698 -5 8,548,117 +2334 962 +1
2019-07-14 Sun 20,695 -3 8,551,521 +3404 962 -
2019-07-15 Mon 20,697 +2 8,552,374 +853 962 -
2019-07-16 Tue 20,698 +1 8,553,940 +1566 963 +1
2019-07-18 Thu 20,706 +8 8,557,855 +3915 963 -
2019-07-19 Fri 20,705 -1 8,558,397 +542 963 -
Podsumowanie ogółem +4 +28010 +5
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film