Moto Doradca
Moto Doradca
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=NuRshySeliA

Następny film


Michu vs Kickster w ALKOgoglach na torze!

Moto Doradca
Moto Doradca - 198 Wyświetleń
0
198 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-04 12:02:15

FACEBOOK : https://www.facebook.com/youtubemotodoradca/ INSTAGRAM : https://www.instagram.com/motodoradca/ Michał Jesionowski z Miłośnicy 4 kółek vs Sebastian Kickster Kraszewski założyli alkogoogle na torze, a przy okazji była okazja do rozmowy. ZAPRASZAM NA ODCINEK DO MICHA na RACE TUBE : https://www.youtube.com/watch?v=kXrBLd4xDHA Wszelkie pytania związane z poradami, zakupem auta i eksploatacją proszę kierować w komentarzach pod filmem, w polu dyskusja, czy też w grupie „moto doradcy”, w innych kwestiach wspolpraca@motodoradca.tv

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Moto Doradca

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-01 Sun 295,258 - 80,253,781 - 620 -
2019-09-02 Mon 295,507 +249 80,383,296 +129515 620 -
2019-09-03 Tue 296,229 +722 80,499,357 +116061 620 -
2019-09-04 Wed 296,646 +417 80,583,846 +84489 620 -
2019-09-05 Thu 296,872 +226 80,679,664 +95818 621 +1
2019-09-06 Fri 297,254 +382 80,794,600 +114936 621 -
2019-09-07 Sat 297,375 +121 80,841,657 +47057 621 -
2019-09-08 Sun 297,876 +501 80,937,661 +96004 622 +1
2019-09-09 Mon 298,334 +458 81,085,366 +147705 622 -
2019-09-10 Tue 298,622 +288 81,162,219 +76853 622 -
2019-09-11 Wed 298,877 +255 81,238,702 +76483 623 +1
2019-09-12 Thu 299,565 +688 81,520,256 +281554 623 -
2019-09-13 Fri 299,978 +413 81,632,561 +112305 623 -
2019-09-14 Sat 300,320 +342 81,712,544 +79983 623 -
2019-09-15 Sun 300,517 +197 81,748,701 +36157 623 -
Podsumowanie ogółem +5259 +1494920 +3
Aktualizacja profilu za 4 godz. 57 min.