stylizacjeTV
stylizacjeTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=l1M0P1KlCVw

Następny film

GRWM: iDealna pielęgnacja i podkład?!
stylizacjeTV
44 Wyświetleń

stylizacjeTV
stylizacjeTV - 362 Wyświetleń
0
362 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:57:07

❤ SUBSKRYBUJ http://bit.ly/stylizacjeTV aby nie ominąć nowych filmów ❤ ZNAJDŹ MNIE: sklep: http://stylizacje.tv daily vlog: http://bit.ly/hejlobuzy1 fryzury: http://bit.ly/stylizacjeHairstyles Instagram: http://instagram.com/stylizacje Facebook: http://www.facebook.com/stylizacje kup nasz Zeszyt Łobuza: http://bit.ly/2BEx0WB moja kolekcja lakierów hybrydowych: http://bit.ly/2zIDgva ✔️ LINKI: ZAFUL:http://www.zaful.com?lkid=11532141 sweater:http://www.zaful.com/sweaters-e_7/?lkid=11532141 Cowl Neck Oversized Chunky Sweater :https://www.zaful.com/cowl-neck-oversized-chunky-sweater-p_369637.html?lkid=11532141 Diamond Sheer Open Front Cardigan:https://www.zaful.com/diamond-sheer-open-front-cardigan-p_385337.html?lkid=11532141 Loose Cable Knit Open Front Cardigan:https://www.zaful.com/loose-cable-knit-open-front-cardigan-p_345119.html?lkid=11532141 Plaid Knitted Broken Hole Design Fringed Brim Scarf:https://www.zaful.com/plaid-knitted-broken-hole-design-fringed-brim-scarf-p_312899.html?lkid=11532141 Button Up Floral Print Shirt Dress:https://www.zaful.com/button-up-floral-print-shirt-dress-p_364714.html?lkid=11532141 Zip Up Floral Pilot Jacket:https://www.zaful.com/zip-up-floral-pilot-jacket-p_312216.html?lkid=11532141 Watermelon Honeybee Sunflower Heart Brooch Set:https://www.zaful.com/watermelon-honeybee-sunflower-heart-brooch-set-p_299685.html?lkid=11532141 Belted Plain High Low Dress:https://www.zaful.com/belted-plain-high-low-dress-p_304736.html?lkid=11532141 Stripes Belted Floral Embroidered Casual Dress:https://www.zaful.com/stripes-belted-floral-embroidered-casual-dress-p_303815.html?lkid=11532141 Plunge V Back Drawstring Dress :https://www.zaful.com/plunge-v-back-drawstring-dress-p_270235.html?lkid=11532141 8 Pcs Different Shape Makeup Beauty Sponge:https://www.zaful.com/8-pcs-different-shape-makeup-beauty-sponge-p_276479.html?lkid=11532141 Makeup Brushes And Beauty Blenders:https://www.zaful.com/makeup-brushes-and-beauty-blenders-p_251362.html?lkid=11532141 Dog Heart Lip Jacket Letters Brooch Set:https://www.zaful.com/dog-heart-lip-jacket-letters-brooch-set-p_240545.html?lkid=11532141 Flexible Mini Octopus Style Tripod Stand Holder For Mobile Phones:https://www.zaful.com/flexible-mini-octopus-style-tripod-stand-holder-for-mobile-phones-p_394520.html?lkid=11532141 dealzone: http://www.zaful.com/deals/?lkid=98501 share2sale affilate program:http://www.share2sale.com/index/extension KONTAKT: e-mail stylizacje@me.com adres: Karolina Stylizacje Mediakraft Polska Nowy Świat 60/8 00-357 Warszawa

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału stylizacjeTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-02 Fri 960,287 - 272,778,492 - 1,348 -
2019-08-03 Sat 960,131 -156 272,894,098 +115606 1,348 -
2019-08-04 Sun 960,120 -11 272,649,183 -244915 1,348 -
2019-08-05 Mon 960,010 -110 272,781,056 +131873 1,349 +1
2019-08-06 Tue 959,932 -78 272,877,196 +96140 1,349 -
2019-08-07 Wed 959,771 -161 272,996,234 +119038 1,350 +1
2019-08-08 Thu 959,724 -47 273,069,166 +72932 1,350 -
2019-08-09 Fri 959,545 -179 273,150,802 +81636 1,351 +1
2019-08-10 Sat 959,367 -178 273,278,201 +127399 1,352 +1
2019-08-11 Sun 959,314 -53 273,329,356 +51155 1,352 -
2019-08-12 Mon 959,186 -128 273,477,906 +148550 1,353 +1
2019-08-14 Wed 959,092 -94 273,679,255 +201349 1,354 +1
2019-08-15 Thu 959,088 -4 273,786,131 +106876 1,355 +1
2019-08-16 Fri 959,099 +11 273,862,839 +76708 1,355 -
2019-08-17 Sat 959,190 +91 274,005,783 +142944 1,356 +1
Podsumowanie ogółem -1097 +1227291 +8
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

GRWM: iDealna pielęgnacja i podkład?!
stylizacjeTV
44 Wyświetleń