Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=EcAt3somJUs

Następny film


MINECRAFT: Budujemy SKOKI NARCIARSKIE w 10 SEKUND, 1 MINUTĘ i 10 MINUT!

Itesim & Żelazny
Itesim & Żelazny - 32 Wyświetleń
0
32 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 01:35:00

Dołącz do naszego Discorda: http://mycreative.pl/discord --- ROZWIŃ OPIS! --- Spróbowaliśmy zbudować SKOKI NARCIARSKIE w 10 sekund, 1 minutę i 10 minut! Jak nam wyszło? Zobaczcie sami! :D Pamiętaj, że możesz nas śledzić też tutaj! ● Facebook : http://bit.ly/CraftCastFB ● PlanetMinecraft: http://bit.ly/PMCCraftCast Nasze prywatne kanały: ● Żelazny: http://bit.ly/ZelaznyPL ● Itesim: http://bit.ly/Itesim Kontakt/Biznes: ● E-mail: craftcastofficial@gmail.com Podobne odcinki innych twórców: ● https://www.youtube.com/watch?v=IpclfEu8TNA ● https://www.youtube.com/watch?v=hKrJLR7fu_0 ● https://www.youtube.com/watch?v=9b5dykm_4CM ● Muzyka pochodzi z bazy Epidemic Sound! ● Miasto z miniaturki: https://www.planetminecraft.com/project/greenfield---new-life-size-city-project/ ©CraftCast 2019

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Itesim & Żelazny

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-04 Thu 72,839 - 3,856,222 - 408 -
2019-07-05 Fri 73,079 +240 3,855,463 -759 408 -
2019-07-06 Sat 73,212 +133 3,862,096 +6633 408 -
2019-07-07 Sun 73,322 +110 3,869,690 +7594 409 +1
2019-07-08 Mon 73,482 +160 3,879,361 +9671 410 +1
2019-07-09 Tue 73,792 +310 3,900,363 +21002 410 -
2019-07-10 Wed 74,122 +330 3,911,743 +11380 410 -
2019-07-11 Thu 74,652 +530 3,922,148 +10405 408 -2
2019-07-12 Fri 74,784 +132 3,940,412 +18264 409 +1
2019-07-13 Sat 75,037 +253 3,945,275 +4863 408 -1
2019-07-14 Sun 75,626 +589 3,963,133 +17858 408 -
2019-07-15 Mon 75,734 +108 3,975,869 +12736 407 -1
2019-07-16 Tue 77,037 +1303 4,019,401 +43532 408 +1
2019-07-17 Wed 78,086 +1049 4,057,846 +38445 408 -
2019-07-18 Thu 79,239 +1153 4,094,362 +36516 406 -2
Podsumowanie ogółem +6400 +238140 -2
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.