Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=LeTLgMu-Q_I

Następny film


Minecraft na obcasach - Sezon II #165 - Karuzela i stadnina Kopytko

MagdalenaMariaMonika
MagdalenaMariaMonika - 544 Wyświetleń
0
544 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:52:02

Hej :) Nasz park rozrywki wciąż się rozbudowuje. W ostatnim czasie powstała karuzela, dwa boksy wypoczynkowe, toalety oraz stadni koni z torem jeździeckim. Poza tym pobiegamy po mieście i powspominamy jego rozbudowę :) Wersja gry: Minecraft 1.12.2 Seed: 08marzec1989 lub 1584086699 Tekstury: - https://lisekpl.net/pobieranie/poprawka-tekstur-madzi - http://winterminecraft.tumblr.com/dl [zimowe] - http://www.minecraftmaps.com/adventure-maps/jollyville [zimowe dołączone do mapy] Mody: http://optifine.net/adloadx?f=preview_OptiFine_1.12_HD_U_A1_pre.jar Autor intro: https://www.youtube.com/user/Docler16 Społeczność Facebook: http://www.facebook.com/craftnaobcasach Instagram: https://www.instagram.com/magdalenamariamonikayt/ Twitter: https://twitter.com/Madzialena89 Ask: http://ask.fm/KotTadeusz Sklep Cupsell: http://magdalenamariamonika.cupsell.pl/ Sklep Teetres: https://mmm.teetres.com/ Profil na Filmweb: http://www.filmweb.pl/user/Madzikowa89# Profil na lubimyczytać.pl: http://lubimyczytac.pl/profil/679305/magdalenamariamonika Muzyka w tle: "Cipher" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MagdalenaMariaMonika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-05 Mon 1,024,990 - 407,221,169 - 2,353 -
2019-08-06 Tue 1,025,043 +53 407,306,837 +85668 2,354 +1
2019-08-07 Wed 1,025,095 +52 407,375,461 +68624 2,355 +1
2019-08-08 Thu 1,025,132 +37 407,409,848 +34387 2,356 +1
2019-08-09 Fri 1,025,205 +73 407,496,636 +86788 2,357 +1
2019-08-10 Sat 1,025,230 +25 407,563,751 +67115 2,358 +1
2019-08-11 Sun 1,025,303 +73 407,610,967 +47216 2,358 -
2019-08-12 Mon 1,025,295 -8 407,637,101 +26134 2,358 -
2019-08-13 Tue 1,025,340 +45 407,699,756 +62655 2,359 +1
2019-08-14 Wed 1,025,385 +45 407,772,925 +73169 2,360 +1
2019-08-15 Thu 1,025,392 +7 407,839,267 +66342 2,362 +2
2019-08-16 Fri 1,025,415 +23 407,890,259 +50992 2,362 -
2019-08-17 Sat 1,025,676 +261 407,967,825 +77566 2,363 +1
2019-08-18 Sun 1,025,794 +118 408,046,619 +78794 2,364 +1
2019-08-19 Mon 1,025,832 +38 408,079,184 +32565 2,364 -
Podsumowanie ogółem +842 +858015 +11
Aktualizacja profilu za 1 godz. 27 min.

Następny film