Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=emr3m_PI9k4

Następny film

[PS4] Layers of Fear 2 #01 - Zwiedzamy statek
MagdalenaMariaMonika
7 Wyświetleń

Minecraft na obcasach - Sezon II #166 - Tor wodny i przegląd snapshota

MagdalenaMariaMonika
MagdalenaMariaMonika - 516 Wyświetleń
0
516 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:52:06

Hej :) W naszym Parku Rozrywki powstała ostatnio strzelnica, kapsułą aerodynamiczna, tor wodny oraz początek Kaskady :) Potem przejdziemy na wersję snapshota gdyż będę chciała przyjrzeć się nowym rzeczom, które dojdą w najbliższym czasie :) Wersja gry: Minecraft 1.12.2 Seed: 08marzec1989 lub 1584086699 Tekstury: - https://lisekpl.net/pobieranie/poprawka-tekstur-madzi - http://winterminecraft.tumblr.com/dl [zimowe] - http://www.minecraftmaps.com/adventure-maps/jollyville [zimowe dołączone do mapy] Mody: http://optifine.net/adloadx?f=preview_OptiFine_1.12_HD_U_A1_pre.jar Autor intro: https://www.youtube.com/user/Docler16 Społeczność Facebook: http://www.facebook.com/craftnaobcasach Instagram: https://www.instagram.com/magdalenamariamonikayt/ Twitter: https://twitter.com/Madzialena89 Ask: http://ask.fm/KotTadeusz Sklep Cupsell: http://magdalenamariamonika.cupsell.pl/ Sklep Teetres: https://mmm.teetres.com/ Profil na Filmweb: http://www.filmweb.pl/user/Madzikowa89# Profil na lubimyczytać.pl: http://lubimyczytac.pl/profil/679305/magdalenamariamonika Muzyka w tle: "Cipher" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MagdalenaMariaMonika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-06 Fri 1,026,657 - 409,126,030 - 2,380 -
2019-09-07 Sat 1,026,660 +3 409,178,303 +52273 2,382 +2
2019-09-08 Sun 1,026,709 +49 409,217,012 +38709 2,382 -
2019-09-09 Mon 1,026,698 -11 409,251,311 +34299 2,383 +1
2019-09-10 Tue 1,026,718 +20 409,279,715 +28404 2,384 +1
2019-09-11 Wed 1,026,671 -47 409,318,539 +38824 2,385 +1
2019-09-12 Thu 1,026,662 -9 409,349,681 +31142 2,385 -
2019-09-13 Fri 1,026,627 -35 409,402,670 +52989 2,387 +2
2019-09-14 Sat 1,026,683 +56 409,443,125 +40455 2,388 +1
2019-09-15 Sun 1,026,712 +29 409,489,132 +46007 2,388 -
2019-09-16 Mon 1,026,746 +34 409,521,510 +32378 2,389 +1
2019-09-17 Tue 1,026,825 +79 409,556,295 +34785 2,389 -
2019-09-18 Wed 1,020,000 -6825 409,617,263 +60968 2,391 +2
2019-09-19 Thu 1,020,000 - 409,655,008 +37745 2,392 +1
2019-09-20 Fri 1,020,000 - 409,685,522 +30514 2,393 +1
Podsumowanie ogółem -6657 +559492 +13
Aktualizacja profilu za 1 godz. 28 min.

Następny film

[PS4] Layers of Fear 2 #01 - Zwiedzamy statek
MagdalenaMariaMonika
7 Wyświetleń