Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=emr3m_PI9k4

Następny film


Minecraft na obcasach - Sezon II #166 - Tor wodny i przegląd snapshota

MagdalenaMariaMonika
MagdalenaMariaMonika - 502 Wyświetleń
0
502 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:52:06

Hej :) W naszym Parku Rozrywki powstała ostatnio strzelnica, kapsułą aerodynamiczna, tor wodny oraz początek Kaskady :) Potem przejdziemy na wersję snapshota gdyż będę chciała przyjrzeć się nowym rzeczom, które dojdą w najbliższym czasie :) Wersja gry: Minecraft 1.12.2 Seed: 08marzec1989 lub 1584086699 Tekstury: - https://lisekpl.net/pobieranie/poprawka-tekstur-madzi - http://winterminecraft.tumblr.com/dl [zimowe] - http://www.minecraftmaps.com/adventure-maps/jollyville [zimowe dołączone do mapy] Mody: http://optifine.net/adloadx?f=preview_OptiFine_1.12_HD_U_A1_pre.jar Autor intro: https://www.youtube.com/user/Docler16 Społeczność Facebook: http://www.facebook.com/craftnaobcasach Instagram: https://www.instagram.com/magdalenamariamonikayt/ Twitter: https://twitter.com/Madzialena89 Ask: http://ask.fm/KotTadeusz Sklep Cupsell: http://magdalenamariamonika.cupsell.pl/ Sklep Teetres: https://mmm.teetres.com/ Profil na Filmweb: http://www.filmweb.pl/user/Madzikowa89# Profil na lubimyczytać.pl: http://lubimyczytac.pl/profil/679305/magdalenamariamonika Muzyka w tle: "Cipher" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MagdalenaMariaMonika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-12 Wed 1,021,985 - 403,974,945 - 2,308 -
2019-06-13 Thu 1,021,999 +14 404,028,307 +53362 2,309 +1
2019-06-14 Fri 1,022,051 +52 404,088,703 +60396 2,310 +1
2019-06-15 Sat 1,022,108 +57 404,146,697 +57994 2,311 +1
2019-06-16 Sun 1,022,145 +37 404,196,082 +49385 2,311 -
2019-06-17 Mon 1,022,150 +5 404,231,232 +35150 2,313 +2
2019-06-18 Tue 1,022,105 -45 404,291,595 +60363 2,313 -
2019-06-19 Wed 1,022,070 -35 404,346,640 +55045 2,313 -
2019-06-20 Thu 1,022,093 +23 404,399,564 +52924 2,314 +1
2019-06-21 Fri 1,022,064 -29 404,438,825 +39261 2,314 -
2019-06-21 Fri 1,022,181 +117 404,466,391 +27566 2,315 +1
2019-06-22 Sat 1,022,272 +91 404,525,738 +59347 2,316 +1
2019-06-23 Sun 1,022,347 +75 404,577,623 +51885 2,316 -
2019-06-24 Mon 1,022,404 +57 404,633,770 +56147 2,317 +1
2019-06-25 Tue 1,022,425 +21 404,668,090 +34320 2,317 -
Podsumowanie ogółem +440 +693145 +9
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film