Pan Burza
Pan Burza
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=euZbWXnF9kU

Następny film


Minecraft SURVIVAL #7 - ZROBIŁEM MOST DO MAGAZYNU

Pan Burza
Pan Burza - 134 Wyświetleń
0
134 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-08 08:03:37

subuj lajkuj komentuj!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Pan Burza

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-03 Sun 57,900 - 18,899,978 - 295 -
2019-11-04 Mon 57,900 - 18,912,354 +12376 295 -
2019-11-05 Tue 58,000 +100 18,924,834 +12480 295 -
2019-11-06 Wed 58,000 - 18,937,515 +12681 295 -
2019-11-07 Thu 58,100 +100 18,955,067 +17552 295 -
2019-11-08 Fri 58,200 +100 18,966,814 +11747 295 -
2019-11-09 Sat 58,200 - 18,985,570 +18756 295 -
2019-11-10 Sun 58,300 +100 19,003,565 +17995 295 -
2019-11-11 Mon 58,400 +100 19,020,065 +16500 295 -
2019-11-12 Tue 58,400 - 19,043,329 +23264 295 -
2019-11-13 Wed 58,500 +100 19,054,363 +11034 295 -
2019-11-14 Thu 58,500 - 19,063,113 +8750 295 -
2019-11-15 Fri 58,500 - 19,073,006 +9893 296 +1
2019-11-16 Sat 58,600 +100 19,088,494 +15488 296 -
2019-11-17 Sun 58,600 - 19,105,465 +16971 297 +1
Podsumowanie ogółem +700 +205487 +2
Aktualizacja profilu za 2 godz. 25 min.

Następny film