smiechawaTV
smiechawaTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=33IooTke-ak

Następny film

Szwagry - Odcinek 42
smiechawaTV
278 Wyświetleń

smiechawaTV
smiechawaTV - 596 Wyświetleń
0
596 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:51:16

Tadzik modli się i prosi o nowe zabawki. Wspieraj Szwagrów: https://patronite.pl/smiechawatv SUBSKRYBUJ https://www.youtube.com/user/smiechawatv?sub_confirmation=1 oficjalna strona: http://smiechawatv.pl Instagram: http://instagram.com/smiechawatv fanpage

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału smiechawaTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-23 Sat 1,410,000 - 595,097,197 - 341 -
2019-11-24 Sun 1,410,000 - 595,571,972 +474775 341 -
2019-11-25 Mon 1,410,000 - 595,886,870 +314898 341 -
2019-11-26 Tue 1,420,000 +10000 596,277,962 +391092 341 -
2019-11-27 Wed 1,420,000 - 596,478,360 +200398 341 -
2019-11-28 Thu 1,420,000 - 596,686,837 +208477 341 -
2019-11-29 Fri 1,420,000 - 596,883,721 +196884 341 -
2019-11-30 Sat 1,420,000 - 597,150,822 +267101 342 +1
2019-12-01 Sun 1,420,000 - 597,522,723 +371901 342 -
2019-12-02 Mon 1,420,000 - 597,937,898 +415175 342 -
2019-12-03 Tue 1,420,000 - 598,123,647 +185749 342 -
2019-12-04 Wed 1,420,000 - 598,315,937 +192290 342 -
2019-12-05 Thu 1,420,000 - 598,492,958 +177021 342 -
2019-12-06 Fri 1,420,000 - 598,669,813 +176855 342 -
2019-12-07 Sat 1,420,000 - 599,271,757 +601944 343 +1
Podsumowanie ogółem +10000 +4174560 +2
Aktualizacja profilu za 8 godz. 39 min.

Następny film

Szwagry - Odcinek 42
smiechawaTV
278 Wyświetleń