Kinetyk
Kinetyk
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=3rQA7V-TiXU

Moja NAJLEPSZA WŁASNA TAKTYKA | FIFA 19

Kinetyk
Kinetyk - 564 Wyświetleń
0
564 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 04:57:24

▼ROZWIŃ OPIS▼ ### SPONSORZY ### Coinsy/Gry - http://supercoinsy.pl Pierwszy odcinek sztuczek psychologicznych: https://www.youtube.com/watch?v=9chYwr-9YRg ### SOCIAL MEDIA ### ╔ FANPAGE - https://www.facebook.com/KinetykHD ╠TWITTER - https://twitter.com/KinetykOfficial ╠GRUPA NA FACEBOOKU: ╠https://www.facebook.com/groups/1201221303285047/ ╠Follow Crew: https://www.facebook.com/followcrew/ #fifa19 #własna taktyka #wytyczne

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Kinetyk

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-29 Tue 104,000 - 16,609,213 - 593 -
2019-10-30 Wed 104,000 - 16,615,653 +6440 593 -
2019-10-31 Thu 104,000 - 16,626,241 +10588 594 +1
2019-11-01 Fri 104,000 - 16,632,640 +6399 594 -
2019-11-02 Sat 104,000 - 16,641,619 +8979 595 +1
2019-11-03 Sun 104,000 - 16,649,695 +8076 595 -
2019-11-04 Mon 104,000 - 16,656,874 +7179 595 -
2019-11-05 Tue 104,000 - 16,662,994 +6120 595 -
2019-11-06 Wed 104,000 - 16,669,474 +6480 596 +1
2019-11-07 Thu 104,000 - 16,676,053 +6579 596 -
2019-11-08 Fri 104,000 - 16,680,847 +4794 596 -
2019-11-09 Sat 104,000 - 16,687,775 +6928 596 -
2019-11-10 Sun 104,000 - 16,692,785 +5010 596 -
2019-11-11 Mon 104,000 - 16,697,745 +4960 596 -
2019-11-12 Tue 104,000 - 16,701,011 +3266 596 -
Podsumowanie ogółem - +91798 +3
Aktualizacja profilu za 6 godz. 22 min.