Zuzanna Borucka
Zuzanna Borucka
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=yXUid3yo3cs

Następny film

Ostatnie 5 rzeczy w 2016!
Zuzanna Borucka
510 Wyświetleń

Zuzanna Borucka
Zuzanna Borucka - 484 Wyświetleń
0
484 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:51:37

portfolio: https://www.behance.net/zuzannabor73c4 kotka Lukrecja: https://www.instagram.com/kotkalukrecja/ KOSZULKI: http://banshee.cupsell.pl Lajkować! FANPAGE: https://www.facebook.com/pages/Zuzanna-Borucka/658874747534523?ref=hl Obserwować! INSTAGRAM: http://instagram.com/zuzeklobuzek/ Czytać! BLOG: http://tutajwszyscyjestesmyszaleni.blogspot.com Snapchat: PrawdziwaZuzia kontakt/ zuziowesprawki@gmail.com Zuzanna Borucka

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Zuzanna Borucka

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-06 Mon 1,128,355 - 214,070,351 - 285 -
2019-05-07 Tue 1,128,499 +144 214,117,070 +46719 285 -
2019-05-08 Wed 1,128,580 +81 214,149,470 +32400 285 -
2019-05-09 Thu 1,128,439 -141 214,205,933 +56463 286 +1
2019-05-10 Fri 1,128,422 -17 214,262,314 +56381 286 -
2019-05-11 Sat 1,128,376 -46 214,292,787 +30473 286 -
2019-05-12 Sun 1,128,321 -55 214,319,890 +27103 286 -
2019-05-13 Mon 1,128,247 -74 214,336,111 +16221 286 -
2019-05-14 Tue 1,128,237 -10 214,351,452 +15341 286 -
2019-05-15 Wed 1,128,197 -40 214,363,628 +12176 286 -
2019-05-16 Thu 1,128,197 - 214,381,701 +18073 286 -
2019-05-17 Fri 1,128,112 -85 214,402,271 +20570 286 -
2019-05-18 Sat 1,128,017 -95 214,421,660 +19389 286 -
2019-05-19 Sun 1,127,910 -107 214,435,530 +13870 286 -
2019-05-20 Mon 1,127,850 -60 214,443,677 +8147 286 -
Podsumowanie ogółem -505 +373326 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 40 min.

Następny film

Ostatnie 5 rzeczy w 2016!
Zuzanna Borucka
510 Wyświetleń