Pabel
Pabel
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=rwgasjVgDWw

Muertos puerto rico!!! - CS:GO 7x Chroma Case Opening #3

Pabel
Pabel - 200 Wyświetleń
0
200 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 09:22:48

Sponsor odcinka - http://serwerhost.pl/ TS3 IP - evospeak.pl - TS dla youtuberów i graczy! Darmowe Gry [REFLINKI] http://pastebin.com/sWTiBkmv DOTACJA W ITEMACH: http://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=79244872&token=P1Wcs4ZG ☞Podobało się, chcesz więcej? Kliknij "Fajne". Dzięki. ☞Gre znajdziesz na kinguin.pl: http://bit.ly/Lep436 ●▬▬▬▬▬ Luknij Ziom ▬▬▬▬▬▬● Subskrybuj aby być na bieżąco z moimi filmami. Dołącz do ekipy Pabla: ●▬ http://bit.ly/1b9i6kP ▬● Masz jakieś niepotrzebne camo, klucze lub skrzynki w CS GO i chcesz zrobić dotacje dla mnie w postaci tych itemów? Link do trade wyżej. Dziękuje. ▶Grupa Steam - http://steamcommunity.com/groups/pabel93 ▶Facebook - http://www.facebook.com/PabelStudio ▶Twich - http://www.twitch.tv/pabelstudio93

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Pabel

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-05 Thu 147,555 - 15,943 - 3 -
2019-09-06 Fri 147,553 -2 15,949 +6 3 -
2019-09-07 Sat 147,549 -4 15,973 +24 3 -
2019-09-08 Sun 147,546 -3 16,000 +27 3 -
2019-09-09 Mon 147,538 -8 16,029 +29 3 -
2019-09-10 Tue 147,531 -7 16,322 +293 3 -
2019-09-11 Wed 147,528 -3 16,409 +87 3 -
2019-09-12 Thu 147,530 +2 16,674 +265 3 -
2019-09-13 Fri 147,520 -10 16,726 +52 3 -
2019-09-14 Sat 147,514 -6 16,781 +55 3 -
2019-09-15 Sun 147,514 - 16,828 +47 3 -
2019-09-16 Mon 147,505 -9 16,882 +54 3 -
2019-09-17 Tue 147,496 -9 16,921 +39 3 -
2019-09-18 Wed 147,000 -496 16,963 +42 3 -
2019-09-19 Thu 147,000 - 16,981 +18 3 -
Podsumowanie ogółem -555 +1038 -
Aktualizacja profilu za 8 godz. 42 min.