CW24tv
CW24tv
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=OxLrfr5GwKg

Musisz to wiedzieć (592) Widzieliście ten spot?

CW24tv
CW24tv - 15 Wyświetleń
0
15 Wyświetleń
Opublikowano 2019-10-10 04:00:14

Wspieraj Stowarzyszenie Dziennikarzy Włocławskich! Wspieraj niezależne dziennikarstwo! Darowizny: ► Bank (w tytule przelewu DAROWIZNA) – nr konta: 96 1600 1462 1839 1269 6000 0001 (BGŻ BNP Paribas) SWIFT: PPABPLPKXXX IBAN: PL96160014621839126960000001 ► Paypal (w tytule przelewu DAROWIZNA) - https://paypal.me/MaciejMaciak (stowdzienwloc@wp.pl) Subskrybuj nasz kanał: ►https://www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQ?sub_confirmation=1

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału CW24tv

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-04 Fri 84,500 - 46,936,058 - 18,598 -
2019-10-05 Sat 84,600 +100 46,971,350 +35292 18,599 +1
2019-10-06 Sun 84,700 +100 47,001,216 +29866 18,600 +1
2019-10-07 Mon 84,800 +100 47,037,508 +36292 18,601 +1
2019-10-08 Tue 84,900 +100 47,085,643 +48135 18,602 +1
2019-10-09 Wed 85,000 +100 47,115,241 +29598 18,603 +1
2019-10-10 Thu 85,000 - 47,143,161 +27920 18,605 +2
2019-10-11 Fri 85,100 +100 47,170,970 +27809 18,606 +1
2019-10-12 Sat 85,100 - 47,190,241 +19271 18,606 -
2019-10-13 Sun 85,200 +100 47,213,616 +23375 18,606 -
2019-10-14 Mon 85,200 - 47,235,071 +21455 18,607 +1
2019-10-15 Tue 85,200 - 47,259,116 +24045 18,608 +1
2019-10-16 Wed 85,300 +100 47,282,290 +23174 18,609 +1
2019-10-17 Thu 85,300 - 47,304,837 +22547 18,610 +1
2019-10-18 Fri 85,300 - 47,315,937 +11100 18,611 +1
Podsumowanie ogółem +800 +379879 +13
Aktualizacja profilu za 2 godz. 33 min.