Bladii
Bladii
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=nLt_49hMONE

NA ARBUZACH ZAROBIMY MILIONY! | Farm Together [#6] (With: Dobrodziej)

Bladii
Bladii - 209 Wyświetleń
1
209 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-04 11:07:46

Na arbuzach zbijemy fortunę coś tak czuję ;P Zapraszam do oglądania ;) anał Dobrodzieja: https://www.youtube.com/channel/UCcfsQvpGGAl4kyaOKjt6PVQ --------------------------------------------------------------------------------------------- Fanpage ➤ https://www.facebook.com/Bladii309 Grupa FB ➤ https://www.facebook.com/groups/293129384428690/ Instagram ➤ https://www.instagram.com/kapitanbladii/ Steam ➤ http://steamcommunity.com/id/Bladii309_PL/ KOSZULKI ➤ http://bladii.shoplo.com/ AStats ➤ http://astats.astats.nl/astats/User_Info.php?SteamID64=76561197996710217 ✉ Kontakt Mail (Oferty i propozycje współpracy) ➤ kapitanbladii@gmail.com Chcesz mi wysłać paczkę? JEST TO MOŻLIWE! ;) Wszystkie informacje znajdziesz w tym filmiku ➤ https://www.youtube.com/watch?v=OejNaNxENwQ ZOBACZ TEŻ: ➤ Czarmander Studio: https://www.youtube.com/channel/UCWlXlfvsR5IS-5LdZbBEXKA ➤ Kosmiczny Syf: https://www.youtube.com/channel/UCixtBbKCtdlVhqfRtE6EXLg ➤ Bladii & Krzysiu Jedzą Różne Rzeczy: https://www.youtube.com/channel/UCiloAQ5XXbXhFr-gnPdJ98A ➤ Czarmander Studio Archiwum: https://www.youtube.com/channel/UC2v6FkStzBaE8RBeeza1Ymw

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Bladii

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-08 Sun 703,934 - 413,892,525 - 5,085 -
2019-09-09 Mon 704,031 +97 414,097,224 +204699 5,091 +6
2019-09-10 Tue 704,077 +46 414,216,437 +119213 5,091 -
2019-09-11 Wed 704,148 +71 414,350,008 +133571 5,092 +1
2019-09-12 Thu 704,237 +89 414,507,072 +157064 5,094 +2
2019-09-13 Fri 704,211 -26 414,608,429 +101357 5,097 +3
2019-09-14 Sat 704,322 +111 414,777,833 +169404 5,101 +4
2019-09-15 Sun 704,447 +125 414,974,392 +196559 5,103 +2
2019-09-16 Mon 704,530 +83 415,146,139 +171747 5,105 +2
2019-09-17 Tue 704,602 +72 415,294,648 +148509 5,107 +2
2019-09-18 Wed 704,000 -602 415,428,677 +134029 5,108 +1
2019-09-19 Thu 704,000 - 415,608,763 +180086 5,112 +4
2019-09-20 Fri 704,000 - 415,699,932 +91169 5,114 +2
2019-09-21 Sat 704,000 - 415,855,512 +155580 5,117 +3
2019-09-22 Sun 704,000 - 415,949,002 +93490 5,118 +1
Podsumowanie ogółem +66 +2056477 +33
Aktualizacja profilu za 3 godz. 6 min.