TVN Talent Show
TVN Talent Show
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=R7PtlYK5Z6E

Na castingu tańczyła z szarfami. W półfinale zakoczyła tańcem w kuli! [Mam Talent!]

TVN Talent Show
TVN Talent Show - 244 Wyświetleń
0
244 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-04 09:23:47

Oglądaj "Mam Talent!" w sobotę o 20:00 w TVN oraz w player.pl: https://player.pl/programy-online/mam-talent-odcinki,50/odcinek-8,S11E08,112830 Subskrybuj kanał TVN Talent Show: http://www.youtube.com/channel/UCWJNF5h3No52WmZuspDrG8A?sub_confirmation=1 Na scenie „Mam Talent!” pojawią się mistrzowie w swojej kategorii, szaleńcy z nieokiełznaną wizją oraz występy zaprzeczające zdrowemu rozsądkowi i grawitacji. Uczestnicy sprawią, że niemożliwe stanie się możliwe, a świat stanie na głowie. Pojawią się sztuczki magiczne: podpalona kartka papieru z jednej chwili zamieni się w żywego ptaka, a człowiek stanie się echem. Nie zabraknie łez wzruszenia, radości, jak i rozczarowania. Spotkacie niezwykłych ludzi o fascynujących zdolnościach, którzy pokonają własne słabości i stawią czoła wyzwaniom!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TVN Talent Show

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-01 Sun 655,574 - 717,176,022 - 1,093 -
2019-09-02 Mon 655,673 +99 717,430,415 +254393 1,093 -
2019-09-03 Tue 656,199 +526 717,909,605 +479190 1,094 +1
2019-09-04 Wed 656,654 +455 718,336,951 +427346 1,094 -
2019-09-05 Thu 656,949 +295 718,676,398 +339447 1,094 -
2019-09-06 Fri 657,142 +193 718,961,955 +285557 1,095 +1
2019-09-07 Sat 658,059 +917 719,652,770 +690815 1,096 +1
2019-09-08 Sun 658,280 +221 719,912,777 +260007 1,096 -
2019-09-09 Mon 658,912 +632 720,425,551 +512774 1,097 +1
2019-09-10 Tue 659,352 +440 720,822,403 +396852 1,098 +1
2019-09-11 Wed 659,695 +343 721,190,045 +367642 1,099 +1
2019-09-12 Thu 660,368 +673 721,774,261 +584216 1,100 +1
2019-09-13 Fri 660,795 +427 722,187,293 +413032 1,101 +1
2019-09-14 Sat 661,300 +505 722,736,403 +549110 1,102 +1
2019-09-15 Sun 661,626 +326 723,136,612 +400209 1,102 -
Podsumowanie ogółem +6052 +5960590 +9
Aktualizacja profilu za 9 godz. 58 min.