Superstacja
Superstacja
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=m5ZfboVOBb4

Następny film


Superstacja
Superstacja - 229 Wyświetleń
0
229 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-04 04:03:12

Żebrowska próbuje ocieplić wizerunek męża. Rozenek ignoruje Roxy Gąskę. Co jeszcze słychać w świecie celebrytów i gwiazd? Sprawdzała w Superstacji Agnieszka Ludwisiak-Wypior i goście programu "Na Tapecie". http://www.superstacja.tv https://www.facebook.com/telewizjasuperstacja

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Superstacja

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-31 Sat 80,140 - 79,570,320 - 6,310 -
2019-09-01 Sun 80,144 +4 79,575,367 +5047 6,310 -
2019-09-02 Mon 80,156 +12 79,588,383 +13016 6,310 -
2019-09-03 Tue 80,157 +1 79,594,481 +6098 6,311 +1
2019-09-04 Wed 80,161 +4 79,602,113 +7632 6,311 -
2019-09-05 Thu 80,158 -3 79,611,417 +9304 6,312 +1
2019-09-06 Fri 80,159 +1 79,617,512 +6095 6,312 -
2019-09-08 Sun 80,160 +1 79,627,977 +10465 6,312 -
2019-09-09 Mon 80,160 - 79,643,999 +16022 6,312 -
2019-09-10 Tue 80,166 +6 79,651,226 +7227 6,314 +2
2019-09-11 Wed 80,166 - 79,658,626 +7400 6,314 -
2019-09-12 Thu 80,179 +13 79,664,419 +5793 6,314 -
2019-09-13 Fri 80,182 +3 79,671,352 +6933 6,314 -
2019-09-14 Sat 80,183 +1 79,678,850 +7498 6,314 -
2019-09-15 Sun 80,212 +29 79,692,711 +13861 6,314 -
Podsumowanie ogółem +72 +122391 +4
Aktualizacja profilu za 1 godz. 34 min.

Następny film