ReFresherTV
ReFresherTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=QXS2k0aWbpM

Następny film


Najbardziej CHORE pomysły Graczy The Sims #3

ReFresherTV
ReFresherTV - 167 Wyświetleń
0
167 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 05:45:59

W tym odcinku nieco inne historie, być może trochę mniej „hardcorowe” ale bez wątpienia równie ciekawe. Właściwie wszystkie do realizacji wymagały modów które znajdziecie poniżej. 1. Igrzyska Śmierci: Mod na więcej Simów - http://modthesims.info/d/536556 Więcej członków w Klubach - http://modthesims.info/d/590737 Mod na możliwość zabijania: https://1drv.ms/u/s!Aj2wNuZbYghMgxCPwoJ5so7B9W_Z 2. Apokalipsa Zombie (The Sims 3): Bardziej agresywne Zombie: http://modthesims.info/d/520154 Mod na broń: http://modthesims.info/d/402950 3. Sekta Upadłego Mod na Tortury (Book of Chaos): http://modthesims.info/d/586477 4. Agent Kosmitów Mod na porwania(Book of Chaos): http://modthesims.info/d/586477 5. Horror Młodzieżowy Mod na Zabijanie: https://1drv.ms/u/s!Aj2wNuZbYghMgxCPwoJ5so7B9W_Z ew. Mod na więcej sposób zabijania(Book of Chaos): http://modthesims.info/d/586477 ! Historie które tu zostały przedstawione nie są moje, dlatego nie chciałbym aby owy materiał był traktowany w kontekście zachęcania do robienia podobnych rzeczy. Film ten ma charakter dokumentalno-edukacyjny i w ramach konwencji jaką tu przyjąłem, prezentuje niecodziennie pomysły graczy. ! Adres na który można nadsyłać wasze historie: choresimsy@gmail.com Nasza grupa na FaceBooku: https://www.facebook.com/groups/odswiezacy/ Polajkuj też mój Fanpage: https://www.facebook.com/ReFresherTV/ Po więcej materiałów zapraszam na: http://www.refreshertv.pl/ Muzyka wykorzystana w materiale: Kevin MacLeod - Mischief Maker

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału ReFresherTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-12 Sun 42,065 - 8,604,459 - 66 -
2019-05-13 Mon 42,092 +27 8,621,544 +17085 66 -
2019-05-14 Tue 42,107 +15 8,630,141 +8597 66 -
2019-05-15 Wed 42,094 -13 8,638,925 +8784 66 -
2019-05-16 Thu 42,097 +3 8,646,873 +7948 66 -
2019-05-17 Fri 42,102 +5 8,656,032 +9159 66 -
2019-05-18 Sat 42,109 +7 8,663,637 +7605 66 -
2019-05-19 Sun 42,114 +5 8,671,475 +7838 66 -
2019-05-20 Mon 42,120 +6 8,677,743 +6268 66 -
2019-05-21 Tue 42,109 -11 8,682,694 +4951 66 -
2019-05-22 Wed 42,112 +3 8,687,099 +4405 66 -
2019-05-23 Thu 42,144 +32 8,694,035 +6936 66 -
2019-05-24 Fri 42,181 +37 8,707,175 +13140 66 -
2019-05-25 Sat 42,248 +67 8,725,717 +18542 66 -
2019-05-26 Sun 42,319 +71 8,730,266 +4549 66 -
Podsumowanie ogółem +254 +125807 -
Aktualizacja profilu za 6 godz. 4 min.

Następny film