Diabeuu
Diabeuu
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=eqOMx7qf4V4

⚡ NAJBARDZIEJ OP DAILY RUN⚡ ROAD TO 3000000% #39 ⚡THE BINDING OF ISAAC: AFTERBIRTH +

Diabeuu
Diabeuu - 45 Wyświetleń
0
45 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 02:58:11

⚡NOWY KOSZULKA ISAACOWA - https://diabeuu.shoplo.com/ ⚡ ⚡NOWY KANAŁ - https://www.youtube.com/channel/UCUKucUgSqRCDxy01wUw_d0g ⚡ SOCIAL MEDIA: ► Fanpage - https://www.fb.com/diabeuu ► Grupa - https://goo.gl/7vQaBa GRUPA STEAM - https://steamcommunity.com/groups/diabeuueu WTYCZKA - https://chrome.google.com/webstore/detail/diabeuu-stream-notificati/akbgagkldcanlaclnjplhdnnmibdagga?authuser=1 DOTACJA - https://tipanddonation.com/Diabeuu (SMS, przelew, PSC, Bitcoin) Aby zostać sponsorem, należy wejść na YouTube Gaming i kliknąć "SPONOSORUJ" - https://gaming.youtube.com/c/Diabeuu/live KOSZULKI - http://diabeuu.shoplo.com SOCIAL MEDIA: ► Fanpage - https://www.fb.com/diabeuu ► Grupa - https://goo.gl/7vQaBa SERWER DISCORD - https://discord.gg/kHBb3cm

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Diabeuu

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-02 Tue 240,769 - 43,622,938 - 2,310 -
2019-07-03 Wed 240,859 +90 43,673,464 +50526 2,311 +1
2019-07-04 Thu 240,929 +70 43,706,630 +33166 2,311 -
2019-07-05 Fri 241,003 +74 43,739,459 +32829 2,312 +1
2019-07-06 Sat 241,057 +54 43,776,922 +37463 2,314 +2
2019-07-07 Sun 241,079 +22 43,801,151 +24229 2,314 -
2019-07-08 Mon 241,107 +28 43,841,325 +40174 2,315 +1
2019-07-09 Tue 241,145 +38 43,865,186 +23861 2,316 +1
2019-07-10 Wed 241,169 +24 43,892,793 +27607 2,316 -
2019-07-11 Thu 241,206 +37 43,921,291 +28498 2,316 -
2019-07-12 Fri 241,220 +14 43,940,782 +19491 2,319 +3
2019-07-13 Sat 241,211 -9 43,964,409 +23627 2,319 -
2019-07-14 Sun 241,222 +11 44,017,198 +52789 2,318 -1
2019-07-15 Mon 241,255 +33 44,039,536 +22338 2,318 -
2019-07-17 Wed 241,268 +13 44,079,040 +39504 2,318 -
Podsumowanie ogółem +499 +456102 +8
Aktualizacja profilu za 4 godz. 20 min.