Fisiel
Fisiel
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=xf8QYGdhQYY

NAJDROŻSZE BIKINI NA ŚWIECIE! *to nie clickbait*

Fisiel
Fisiel - 200 Wyświetleń
0
200 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-04 02:36:55

Zostaw subskrypcję i dzwoneczek! Zapewne przynajmniej raz byliście u jakiegoś jubilera. Widzieliście tam mnóstwo naszyjników, pierścionków czy też bransoletek wykonanych ze srebra, bądź złota. Ceny potrafiły być wygórowane, jednak co powiecie na pierścionek wart ponad 175 MILIONÓW ZŁOTYCH!? W dzisiejszym odcinku pokażę Wam najdroższą biżuterię świata. Miłego oglądania! INSTAGRAM @fisielofficial FANPAGE https://www.fb.com/fisielyoutube/ KANAŁ Z MUZYKĄ https://tinyurl.com/y8l5ol8s Dając łapkę w górę i udostępniając ten film sprawiasz, że mogę się dalej rozwijać jako twórca, dziękuję! Business Inquiries: fisiel.biznes@gmail.com Kontakt/Znaleziska: fisiel.kontakt@gmail.com #fisiel #najdroższa #biżuteria

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Fisiel

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-03 Tue 375,601 - 64,535,694 - 272 -
2019-09-04 Wed 375,709 +108 64,571,784 +36090 272 -
2019-09-05 Thu 375,775 +66 64,605,191 +33407 272 -
2019-09-06 Fri 375,882 +107 64,646,236 +41045 272 -
2019-09-07 Sat 375,998 +116 64,677,709 +31473 272 -
2019-09-08 Sun 376,092 +94 64,711,614 +33905 272 -
2019-09-09 Mon 376,139 +47 64,751,256 +39642 271 -1
2019-09-10 Tue 376,170 +31 64,792,663 +41407 271 -
2019-09-11 Wed 376,210 +40 64,801,951 +9288 273 +2
2019-09-12 Thu 376,305 +95 64,853,118 +51167 273 -
2019-09-13 Fri 376,494 +189 64,938,679 +85561 274 +1
2019-09-14 Sat 376,826 +332 65,043,537 +104858 274 -
2019-09-15 Sun 377,370 +544 65,236,709 +193172 274 -
2019-09-16 Mon 377,979 +609 65,479,015 +242306 275 +1
2019-09-17 Tue 378,646 +667 65,736,613 +257598 275 -
Podsumowanie ogółem +3045 +1200919 +3
Aktualizacja profilu za 0 godz. 21 min.