Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ZmKhq2efNUI

Następny film

NAJBARDZIEJ SZALONE RZUTY WOLNE - FREEKICK CHALLENGE!
TRENUJ Z KRZYCHEM
453 Wyświetleń

NAJDROŻSZE KÓŁKO I KRZYŻYK | *o BMW i CZAPKĘ GUCCI!

TRENUJ Z KRZYCHEM
TRENUJ Z KRZYCHEM - 296 Wyświetleń
0
296 Wyświetleń
Opublikowano 2018-08-24 02:19:50

SUBSKRYBUJ KRZYCHA GOLONKĘ i WYGRYWAJ NAGRODY ►►► http://goo.gl/skFRSm ✪ Sklep internetowy TRENUJ z KRZYCHEM - http://TRENUJzKRZYCHEM.pl W odcinku grałem z Kamilem ►►► http://instagram.com/kamil_bystron ✪ Plany treningowe "Od Krzycha do Ronaldo w 180 dni" - http://odKRZYCHAdoRONALDO.pl ✪ http://TURBOFREESTYLER.pl ☛ 16-dniowy kurs nauki trików piłkarskich z Krzychem! ✔ ► http://theBallON.com ☛ moja marka odzieżowa BallON - ONLY FOR REALL BALLERS! SOCIAL MEDIA: FACEBOOK ► http://facebook.com/GolonkaKrzysztof INSTAGRAM ►http://instagram.com/TRENUJzKRZYCHEM SNAPCHAT ► @trenujzkrzychem BIZNES, WSPÓŁPRACA► krzysiekgol@gmail.com FILMY do ARMII KRZYCHA ► armiakrzycha@gmail.com POKAZY, WYSTĘPY, BOOKING► http://KrzysztofGolonka.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TRENUJ Z KRZYCHEM

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 1,280,000 - 207,172,725 - 461 -
2019-11-05 Tue 1,280,000 - 207,192,997 +20272 461 -
2019-11-06 Wed 1,280,000 - 207,215,227 +22230 461 -
2019-11-07 Thu 1,280,000 - 207,238,444 +23217 461 -
2019-11-08 Fri 1,280,000 - 207,276,531 +38087 461 -
2019-11-09 Sat 1,280,000 - 207,306,251 +29720 461 -
2019-11-10 Sun 1,280,000 - 207,334,251 +28000 461 -
2019-11-11 Mon 1,280,000 - 207,358,092 +23841 461 -
2019-11-12 Tue 1,280,000 - 207,379,169 +21077 461 -
2019-11-13 Wed 1,280,000 - 207,409,753 +30584 461 -
2019-11-14 Thu 1,280,000 - 207,424,477 +14724 461 -
2019-11-15 Fri 1,280,000 - 207,440,574 +16097 461 -
2019-11-16 Sat 1,280,000 - 207,465,561 +24987 461 -
2019-11-17 Sun 1,280,000 - 207,521,721 +56160 463 +2
2019-11-18 Mon 1,280,000 - 207,599,728 +78007 462 -1
Podsumowanie ogółem - +427003 +1
Aktualizacja profilu za 6 godz. 35 min.

Następny film

NAJBARDZIEJ SZALONE RZUTY WOLNE - FREEKICK CHALLENGE!
TRENUJ Z KRZYCHEM
453 Wyświetleń