Vito Minecraft
Vito Minecraft
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=vw4GMa0wJVY

NAJDZIWNIEJSZE KATASTROFY W ROBLOX! | VITO I BELLA

Vito Minecraft
Vito Minecraft - 282 Wyświetleń
4
282 Wyświetleń
Opublikowano 2019-01-25 04:05:57

NAJDZIWNIEJSZA I NAJŚMIESZNIEJSZA GRA W ROBLOX! (Roblox Survive the Epic Disasters) | VITO I BELLA ►SKLEP: http://vitoshop.pl/ ►SUBSKRYBUJ i dołącz do VitoTeam: http://bit.ly/vitoteam ►GRUPA NA FB: http://bit.ly/grupavito ►Poprzedni film: https://youtu.be/svYO1sKqr0c ►CAŁA SERIA VITO VS BELLA TUTAJ: http://bit.ly/vitovsbella Link do gry: https://www.roblox.com/games/306952222/Survive-the-Epic-Disasters ►BAZA VS LAWA TSUNAMI: https://youtu.be/iGfamE1UnIw ►BAZA VS ZOMBI TSUNAMI: https://youtu.be/duDQa9plcRo ►BAZA VS LODOWE TSUNAMI: https://youtu.be/RYb4IHItEeE ►BAZA VS DESZCZ METEORYTÓW: https://youtu.be/fF0qcMGhJao ►ZOO VS TSUNAMI: https://youtu.be/xB57h0-nsAQ ►BAZA VS TSUNAMI KRWI: https://youtu.be/A76dToOMWdA Znajdziesz mnie tutaj: ►FANPAGE: http://on.fb.me/1wUjC82 ►INSTAGRAM: http://bit.ly/vitoinsta Życzę miłego oglądania i pamiętaj zostaw lajka, komentarz i subskrybuj mój kanał jeżeli chcesz wspierać mój kanał! #vito #bella #roblox

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Vito Minecraft

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-12 Wed 1,759,746 - 1,199,571,016 - 1,099 -
2019-06-13 Thu 1,760,730 +984 1,200,908,325 +1337309 1,098 -1
2019-06-14 Fri 1,761,573 +843 1,202,565,813 +1657488 1,099 +1
2019-06-15 Sat 1,764,110 +2537 1,205,313,508 +2747695 1,102 +3
2019-06-16 Sun 1,765,689 +1579 1,206,994,001 +1680493 1,101 -1
2019-06-17 Mon 1,766,557 +868 1,208,179,633 +1185632 1,104 +3
2019-06-18 Tue 1,767,920 +1363 1,209,895,274 +1715641 1,105 +1
2019-06-19 Wed 1,769,819 +1899 1,211,830,986 +1935712 1,105 -
2019-06-20 Thu 1,771,341 +1522 1,213,665,986 +1835000 1,106 +1
2019-06-21 Fri 1,773,253 +1912 1,215,435,577 +1769591 1,107 +1
2019-06-22 Sat 1,774,958 +1705 1,217,172,361 +1736784 1,108 +1
2019-06-23 Sun 1,776,379 +1421 1,218,797,141 +1624780 1,109 +1
2019-06-24 Mon 1,777,685 +1306 1,220,416,667 +1619526 1,110 +1
2019-06-25 Tue 1,778,768 +1083 1,221,971,927 +1555260 1,111 +1
2019-06-26 Wed 1,780,123 +1355 1,223,515,638 +1543711 1,112 +1
Podsumowanie ogółem +20377 +23944622 +13
Aktualizacja profilu za 8 godz. 35 min.