TryDontDie
TryDontDie
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Iiddc8o8VrY

NAJLEPSZE POKEMONY DO PVP! TOP 10 JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PVP W POKEMON GO?

TryDontDie
TryDontDie - 593 Wyświetleń
0
593 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-07 07:59:17

Najlepsze pokemony do PvP w Pokemon GO! Jak przygotować się do PvP w Pokemon GO? TOP 10 które powinieneś wiedzieć! NAJTAŃSZE GRY Z KODEM "ASD" ►►► https://bit.ly/2BMBoVF Nowy update w Pokemon GO DOWNLOAD 0.129.2 ► https://bit.ly/2E6LdQF TOP 5 KAŻDEGO TYPU (TDO): https://imgur.com/yWzLyDQ ARKUSZ DLA NERDÓW (DO PVP) http://bit.ly/2L1DzHO Patronite ► https://patronite.pl/trydontdie Mój sklep! https://trydontdie.cupsell.pl Muzyka z outro: A Broken Silence - Boom GRUPA LEGENDY TRYDONTDIE'A V2► https://www.facebook.com/groups/771800099679089 Facebook ►http://on.fb.me/1mWQNBw Instagram ► http://instagram.com/trydontdie/ Twitter ► http://www.twitter.com/TryDontDieGames Twitch ► http://www.twitch.tv/trydontdie #bestpokemon #pokemongopvp #top10

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TryDontDie

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 58,600 - 9,603,098 - 757 -
2019-11-05 Tue 58,600 - 9,610,204 +7106 756 -1
2019-11-06 Wed 58,600 - 9,616,319 +6115 757 +1
2019-11-07 Thu 58,700 +100 9,629,235 +12916 759 +2
2019-11-08 Fri 58,700 - 9,641,478 +12243 760 +1
2019-11-09 Sat 58,800 +100 9,655,097 +13619 761 +1
2019-11-10 Sun 58,800 - 9,669,607 +14510 762 +1
2019-11-11 Mon 59,000 +200 9,688,922 +19315 761 -1
2019-11-12 Tue 59,100 +100 9,703,629 +14707 762 +1
2019-11-13 Wed 59,100 - 9,710,675 +7046 764 +2
2019-11-14 Thu 59,100 - 9,716,362 +5687 764 -
2019-11-15 Fri 59,100 - 9,723,976 +7614 762 -2
2019-11-16 Sat 59,100 - 9,741,125 +17149 768 +6
2019-11-17 Sun 59,200 +100 9,757,103 +15978 771 +3
2019-11-18 Mon 59,200 - 9,770,794 +13691 770 -1
Podsumowanie ogółem +600 +167696 +13
Aktualizacja profilu za 0 godz. 0 min.