Czarny
Czarny
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=80M8DwCYm6A

Następny film


Najlepszy program do korekty kolorów? 3D LUT Creator

Czarny
Czarny - 93 Wyświetleń
0
93 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-08 04:57:21

WIĘCEJ INFORMACJI W OPISIE - ROZWIŃ GO SOBIE! ⬇️ ⬇️ ⬇️ WAŻNE LINKI 3D LUT Creator - https://3dlutcreator.com/ ️ Monitory IIYAMA - https://goo.gl/CbTYyV & IIYAMA na FB https://goo.gl/gy0aiN Książka o GIMP - https://helion.pl/view/10696k/gimpkp.htm Kursy GIMP - https://strefakursow.pl/gimp.html?ref=36657 Instagram - https://www.instagram.com/czarnyyt/ Fanpage - https://www.facebook.com/CzarnyYT Grupa - https://www.facebook.com/groups/Czarnalki OPIS Recenzja zaawansowanego narzędzia kolorystycznego 3D LUT Creator. MUZYKA Ezietto - History of Empire [CC] https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/ https://soundcloud.com/ezietto78 SPECYFIKACJA KOMPUTERA Procesor AMD Ryzen7 1700x - https://goo.gl/TZQbEb ️ Obudowa Aerocool Quartz Pro - https://goo.gl/yyMQfU Zasilacz Aerocool KCAS 1000W - https://goo.gl/TcweQS Dysk SSD Goodram Iridium Pro 960GB - https://goo.gl/Mev2VS Pamięć RAM Goodram iridium 2x 8GB - https://goo.gl/v6FMNz Płyta główna Gigabyte AX370-GamingK3 - https://goo.gl/ddS4Er Karta graficzna Gigabyte Radeon RX580 8GB - https://goo.gl/u7mcc6 MOJE STANOWISKO ️ Krzesło AeroCool AC120 - https://goo.gl/83qkv4 ️ Myszka Genesis Krypton 800 - https://goo.gl/socdYs Podkładka Genesis Maxi Lava - https://goo.gl/d4hvvo Słuchawki Genesis Radon 720 - https://goo.gl/1xs7iv ⌨️ Klawiatura Genesis RX85 RGB - https://goo.gl/ica4K2 Mouse bungee Genesis Vanad 750 - https://goo.gl/sZTXkZ Soundbar Polk Audio MagniFi Mini - https://goo.gl/vdJrWc ️ Urządzenie wielofunkcyjne Epson L4160 - https://goo.gl/QpvQbx Monitor iiyama ProLite XUB3490WQSU-B1 - https://goo.gl/F88NQD

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Czarny

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-28 Mon 45,400 - 6,429,804 - 194 -
2019-10-29 Tue 45,400 - 6,432,935 +3131 194 -
2019-10-30 Wed 45,400 - 6,434,747 +1812 194 -
2019-10-31 Thu 45,400 - 6,436,768 +2021 194 -
2019-11-01 Fri 45,400 - 6,438,286 +1518 194 -
2019-11-02 Sat 45,400 - 6,440,006 +1720 194 -
2019-11-03 Sun 45,400 - 6,443,168 +3162 194 -
2019-11-04 Mon 45,400 - 6,445,541 +2373 194 -
2019-11-05 Tue 45,400 - 6,447,778 +2237 194 -
2019-11-06 Wed 45,400 - 6,450,089 +2311 194 -
2019-11-07 Thu 45,400 - 6,452,789 +2700 194 -
2019-11-08 Fri 45,400 - 6,455,086 +2297 194 -
2019-11-09 Sat 45,500 +100 6,458,262 +3176 194 -
2019-11-10 Sun 45,500 - 6,460,556 +2294 194 -
2019-11-11 Mon 45,500 - 6,463,136 +2580 194 -
Podsumowanie ogółem +100 +33332 -
Aktualizacja profilu za 8 godz. 59 min.