Anorek
Anorek
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=NJBDxUWpDG0

NAJNOWSZY TRAILER! - The Walking Dead The Final Season Epizod 3 (REAKCJA i ANALIZA)

Anorek
Anorek - 60 Wyświetleń
0
60 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-09 06:43:59

✔ Najnowszy trailer! ✔ Zostawmy tu 500 lajkaczy! ✔ Obczaj grafika! https://www.youtube.com/channel/UCOLxLUKIG3hQhvsSLGjzRpQ https://www.twitch.tv/falootv ► Siemano kochani! Ja jestem Anorek, a dzisiaj porozmawiamy sobie o najnowszym trailerze, który słodko sobie przeanalizujemy i obejrzymy. Mam nadzieję, że odcinek Wam się podoba! ►Email/biznesy: anorek.kontakt@onet.pl ► Grupa: https://web.facebook.com/groups/699389620239702/?fref=ts ► FB: https://web.facebook.com/szymon.grochal.7?_rdr ✔ Podobało się? Zostaw łapkę w górę ✔ Chcesz więcej? Subskrybuj ✔ Masz jakieś sugestie odnośnie filmu? Komentuj

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Anorek

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 32,700 - 4,109,443 - 441 -
2019-10-31 Thu 32,700 - 4,109,850 +407 441 -
2019-11-01 Fri 32,700 - 4,110,430 +580 441 -
2019-11-02 Sat 32,700 - 4,111,063 +633 441 -
2019-11-03 Sun 32,700 - 4,111,642 +579 441 -
2019-11-04 Mon 32,700 - 4,112,574 +932 441 -
2019-11-05 Tue 32,700 - 4,113,008 +434 441 -
2019-11-06 Wed 32,700 - 4,113,441 +433 441 -
2019-11-07 Thu 32,700 - 4,113,820 +379 441 -
2019-11-08 Fri 32,700 - 4,114,271 +451 441 -
2019-11-09 Sat 32,700 - 4,114,787 +516 441 -
2019-11-10 Sun 32,700 - 4,115,887 +1100 441 -
2019-11-11 Mon 32,700 - 4,116,615 +728 441 -
2019-11-12 Tue 32,700 - 4,117,133 +518 441 -
2019-11-13 Wed 32,700 - 4,117,569 +436 441 -
Podsumowanie ogółem - +8126 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 26 min.