vojtaz
vojtaz
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=TjTAfD8BlHY

NAJTRUDNIEJSZY TEST WZROKU NA ŚWIECIE ! (98% osób tego nie widzi)

vojtaz
vojtaz - 506 Wyświetleń
1
506 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:24

MASZ PERFEKCYJNY WZROK JEŚLI MOŻESZ TO ZOBACZYĆ! Zostaw Like jeśli dobrze się bawiłeś! Subskrybuj kanał i dołącz do Pięknych Pszczół, obserwuj mój fanpage: https://www.facebook.com/xVojtaz/ ROZWIŃ OPIS PIĘKNA PSZCZOŁO ↪ 5.000 , kolejne CIĘŻKIE testy! INSTAGRAM: https://www.instagram.com/xVojtaz SNAPCHAT: vujtz GRUPA FB: https://www.facebook.com/groups/pieknepszczoly/ Jeśli bawisz się dobrze przy moich filmach i chcesz więcej - Strzel ŁAPKĘ W GÓRĘ pod filmem. ZASUBSKRYBUJ kanał aby nie przegapić nowych filmów! Koniecznie przy subie walnij w dzwonek BY BYĆ NA BIEŻĄCO! Dziękuję! KONTAKT: vojtaz@youngheroes.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału vojtaz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-03 Sun 383,000 - 0 - 0 -
2019-11-04 Mon 383,000 - 0 - 0 -
2019-11-05 Tue 383,000 - 0 - 0 -
2019-11-06 Wed 383,000 - 0 - 0 -
2019-11-07 Thu 383,000 - 0 - 0 -
2019-11-08 Fri 383,000 - 0 - 0 -
2019-11-09 Sat 383,000 - 0 - 0 -
2019-11-10 Sun 383,000 - 0 - 0 -
2019-11-11 Mon 383,000 - 0 - 0 -
2019-11-12 Tue 383,000 - 0 - 0 -
2019-11-13 Wed 383,000 - 0 - 0 -
2019-11-14 Thu 383,000 - 0 - 0 -
2019-11-15 Fri 383,000 - 0 - 0 -
2019-11-16 Sat 383,000 - 0 - 0 -
2019-11-17 Sun 383,000 - 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem - - -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.