KONDZIO PLAYER
KONDZIO PLAYER
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=7b7AU9W1bvk

Następny film

DROIDEKA W STAR WARS BATTLEFRONT 2 PL!
KONDZIO PLAYER
13 Wyświetleń

NAJWIĘKSZY TWIST FABULARNY WOJNA KRWI WIEDŹMIŃSKIE OPOWIEŚCI E06 ZŁE WYBORY

KONDZIO PLAYER
KONDZIO PLAYER - 43 Wyświetleń
0
43 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-11 05:27:57

►WOJNA KRWI NA GOG.COM: https://www.gog.com/game/thronebreaker_the_witcher_tales?pp=8f36268f56281bee3a3b3d053fbdfe5241ec50d4 ►ZAGRAJ ZA DARMO W GWINTA: https://link.do/VuMQR ►TWITCH LIVE: https://www.twitch.tv/kondzioplayerlive ►WSPARCIE: https://streamelements.com/kondzioplayerlive/tip ►KANAŁ LIVE: https://www.youtube.com/kondzioplayerlive ►SUBSKRYBUJ: http://tiny.pl/q89pt ►FACEBOOK: https://www.facebook.com/kondzioplayer ►GRUPA FB: https://www.facebook.com/groups/1481427412172084 ►DISCORD: https://discordapp.com/invite/NYP9gKk ►INSTAGRAM: http://instagram.com/kondzioplayer ►ASK: http://ask.fm/kondzioplayer ►ZOSTAŃ PATRONEM KANAŁU: https://patronite.pl/profil/509/konrad-kucharski Kupuj gry na GOG: https://tiny.pl/gvwls Kupując z Mojego Linka wspierasz mnie ;) ►Cała seria: http://tiny.pl/gcxj2 Opis: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=31404 GWINT HOMECOMING: https://playgwent.com/pl/news/18961/gwent-homecoming-co-czeka-gwinta-w-przyszlosci wojna krwi wiedźmińskie opowieści, wojna krwi wiedźmińskie opowieści cd projekt red, wojna krwi wiedźmińskie opowieści recenzja, wojna krwi wiedźmińskie opowieści kondzio, wojna krwi wiedźmińskie opowieści wczesny dostęp, wojna krwi wiedźmińskie opowieści całe przejście, wojna krwi wiedźmińskie opowieści kondzio player, zagrajmy w wojna krwi wiedźmińskie opowieści, wojna krwi wiedźmińskie opowieści rozgrywka, wojna krwi wiedźmińskie opowieści gameplay, wojna krwi wiedźmińskie opowieści gwint, thronebreaker pl, wojna krwi wiedźmińskie opowieści złe zakończenie wojna krwi wiedźmińskie opowieści złe wojna krwi wiedźmińskie opowieści złe wybory

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału KONDZIO PLAYER

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 92,100 - 34,784,456 - 2,645 -
2019-11-05 Tue 92,100 - 34,796,728 +12272 2,645 -
2019-11-06 Wed 92,100 - 34,807,941 +11213 2,646 +1
2019-11-07 Thu 92,200 +100 34,824,486 +16545 2,651 +5
2019-11-08 Fri 92,200 - 34,834,222 +9736 2,653 +2
2019-11-09 Sat 92,200 - 34,843,923 +9701 2,654 +1
2019-11-10 Sun 92,200 - 34,858,480 +14557 2,656 +2
2019-11-11 Mon 92,300 +100 34,874,142 +15662 2,657 +1
2019-11-12 Tue 92,300 - 34,898,127 +23985 2,659 +2
2019-11-13 Wed 92,300 - 34,911,118 +12991 2,663 +4
2019-11-14 Thu 92,300 - 34,924,353 +13235 2,664 +1
2019-11-15 Fri 92,500 +200 34,942,188 +17835 2,663 -1
2019-11-16 Sat 93,000 +500 35,006,404 +64216 2,669 +6
2019-11-17 Sun 94,400 +1400 35,178,701 +172297 2,681 +12
2019-11-18 Mon 95,000 +600 35,265,560 +86859 2,685 +4
Podsumowanie ogółem +2900 +481104 +40
Aktualizacja profilu za 6 godz. 29 min.