Marvolo
Marvolo
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=vJj19zkWG_Q

Napoleon Total War: DarthMod - Austria #3 (Gameplay PL Zagrajmy)

Marvolo
Marvolo - 226 Wyświetleń
0
226 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 06:13:06

Zostań Patronem: https://patronite.pl/Marvolo DarthMod: http://cogismith.com/1Oo0 Kup Grę: https://www.g2a.com/r/napoleon-total-warnite.pl/Marvolo Super Promocje Na Gry: https://www.fanatical.com?ref=mariuszwlos Tu Możesz Wspomóc Mój Kanał: http://q.gs/9hoEW Mój Facebook: http://adf.ly/cB2DU

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Marvolo

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-05 Thu 34,110 - 16,058,589 - 3,080 -
2019-09-06 Fri 34,107 -3 16,065,010 +6421 3,082 +2
2019-09-07 Sat 34,122 +15 16,071,012 +6002 3,082 -
2019-09-08 Sun 34,129 +7 16,074,659 +3647 3,082 -
2019-09-09 Mon 34,153 +24 16,081,972 +7313 3,082 -
2019-09-10 Tue 34,164 +11 16,088,668 +6696 3,081 -1
2019-09-11 Wed 34,166 +2 16,092,752 +4084 3,082 +1
2019-09-12 Thu 34,169 +3 16,097,935 +5183 3,082 -
2019-09-13 Fri 34,178 +9 16,102,892 +4957 3,082 -
2019-09-14 Sat 34,186 +8 16,108,619 +5727 3,081 -1
2019-09-15 Sun 34,209 +23 16,120,583 +11964 3,082 +1
2019-09-16 Mon 34,212 +3 16,125,026 +4443 3,082 -
2019-09-17 Tue 34,221 +9 16,129,485 +4459 3,081 -1
2019-09-18 Wed 34,200 -21 16,133,968 +4483 3,081 -
2019-09-19 Thu 34,200 - 16,137,899 +3931 3,081 -
Podsumowanie ogółem +90 +79310 +1
Aktualizacja profilu za 3 godz. 28 min.