Szelest Records
Szelest Records
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=JyiNYA_VudE

Następny film

DJ Glitch ft/ Brainless - WOW
Szelest Records
213 Wyświetleń

Nash195 - Minuty, Godziny, Dni i Cugi [video]

Szelest Records
Szelest Records - 211 Wyświetleń
0
211 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-01 05:40:12

Nash195: https://www.instagram.com/dopeusz/ https://www.facebook.com/Nash195/ ujęcia : małgosia wicher montaż : nash195 SOMD: https://www.instagram.com/somd_pl/ https://www.facebook.com/somdpl/ https://www.facebook.com/groups/672935229460911/ Subskrybuj: http://bit.ly/2EQCQG0 somd 2k18;

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Szelest Records

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-05 Thu 37,756 - 13,884,204 - 302 -
2019-09-06 Fri 37,760 +4 13,888,234 +4030 302 -
2019-09-07 Sat 37,781 +21 13,899,256 +11022 302 -
2019-09-08 Sun 37,790 +9 13,906,234 +6978 302 -
2019-09-09 Mon 37,824 +34 13,918,044 +11810 302 -
2019-09-10 Tue 37,842 +18 13,923,504 +5460 302 -
2019-09-11 Wed 37,855 +13 13,929,866 +6362 302 -
2019-09-12 Thu 37,865 +10 13,937,358 +7492 302 -
2019-09-13 Fri 37,880 +15 13,944,133 +6775 302 -
2019-09-14 Sat 37,892 +12 13,952,132 +7999 302 -
2019-09-15 Sun 37,917 +25 13,965,423 +13291 302 -
2019-09-16 Mon 37,928 +11 13,971,860 +6437 302 -
2019-09-17 Tue 37,934 +6 13,977,928 +6068 302 -
2019-09-18 Wed 37,900 -34 13,983,802 +5874 302 -
2019-09-19 Thu 37,900 - 13,989,914 +6112 302 -
Podsumowanie ogółem +144 +105710 -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 48 min.

Następny film

DJ Glitch ft/ Brainless - WOW
Szelest Records
213 Wyświetleń