Luure
Luure
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=fVnD4ocIa58

NIE JESTEM WYSTARCZAJĄCO PRESTIŻOWA DLA KRUSZWILA ? | ZDOBYŁAM DRAGON LORE

Luure
Luure - 499 Wyświetleń
0
499 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:42:19

----------------------------- Moj opis ---------------------------- http://goo.gl/kPs8t0 Link do kinguina gdzie mozna kupic tanie gry z kodem LUURETV 3% off Link do Stronki na której grałam Bolt.gg - https://goo.gl/cZGeyN DARMOWA SKRZYNKA NA RAGECASE --- https://goo.gl/SnpjxS Link do Kruszwila - https://goo.gl/zYq5Cc Moj setup : Intel Core i7 4790k 4Ghz GPU GeForce GTX 970 MSI MILLION EDITION 24 GB DDR HyperX Webcam Logitech c920 Zowie FK1 Headsets Platronics GameCom 788 Recording Device Elgato Hd 60 Mousepad Steelseries MONITOR BENQ XL2430T SSD Samsung EVO 850 240gb MSI Z87-G43 SUBSCRIBE JEZELI CHCESZ WIDZIEC WIECEJ FILMIKOW :) EMAIL: luuretwitch@gmail.com ¦ SOCIAL MEDIA PL YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCA_5UrCdv6LUlhlk1Mf8lqg ENG YOUTUBE: http://youtube.com/channel/UC31VR7_sP... FACEBOOK: https://www.facebook.com/luureTV/ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/luure/ TWITTER: https://twitter.com/luure_tv EMAIL: luuretwitch@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Luure

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-09 Thu 555,245 - 32,794,139 - 156 -
2019-05-10 Fri 555,978 +733 32,887,563 +93424 156 -
2019-05-11 Sat 557,123 +1145 33,053,788 +166225 157 +1
2019-05-12 Sun 557,786 +663 33,156,738 +102950 157 -
2019-05-13 Mon 558,303 +517 33,239,392 +82654 157 -
2019-05-14 Tue 558,590 +287 33,286,984 +47592 157 -
2019-05-15 Wed 558,831 +241 33,338,050 +51066 158 +1
2019-05-16 Thu 558,986 +155 33,433,615 +95565 157 -1
2019-05-17 Fri 559,213 +227 33,486,659 +53044 158 +1
2019-05-18 Sat 559,363 +150 33,547,183 +60524 158 -
2019-05-19 Sun 559,377 +14 33,573,315 +26132 158 -
2019-05-19 Sun 559,400 +23 33,631,913 +58598 159 +1
2019-05-20 Mon 559,548 +148 33,700,837 +68924 159 -
2019-05-21 Tue 559,628 +80 33,750,345 +49508 159 -
2019-05-22 Wed 559,717 +89 33,786,758 +36413 159 -
Podsumowanie ogółem +4472 +992619 +3
Aktualizacja profilu za 2 godz. 16 min.