AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=OyoR5XN6CxM

Następny film

AdBuster - Flex Tape vs CZOŁG!
AdBuster
10 Wyświetleń

AdBuster
AdBuster - 439 Wyświetleń
0
439 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:45

Nowy, poprawiony film znajdziecie tu: https://youtu.be/HV47tjP8LAg Coś zepsułem i wyszło 14 klatek/sek. A to źle! I TŁO było złe. I intro było złe. W ogóle wszystko było złe, podwozie też było złe #pdk :) ...i będzie mi miło, jak klikniecie. Trzeba odbudować liczby! A poza tym musicie porównać i sprawdzić, czy tym razem jest wszsytko dobrze :) *********************************** Po Polimatach, Mówiąc Inaczej, Dawidzie Ozdobie oraz Kaiko, pora na recenzję kolejnych pozycji! "Śmieszek" Martina Stankiewicza, "Dziś tak bardziej" Cyber Mariana i "Tajniki DIY" Ewy Grzelakowskiej-Kostoglu! ;) Co znajdziemy między okładkami? Sprawdźcie to! KUP SOBIE MARTINA http://www.empik.com/smieszek-czyli-jak-zostalem-youtuberem-stankiewicz-marcin,p1128858346,ksiazka-p KUP SOBIE CYBER MARIANA http://www.empik.com/dzis-tak-bardziej-cyber-marian-cyber-marian,p1130604836,ksiazka-p KUP SOBIE RED LIPSTICK MONSTERA http://www.empik.com/tajniki-diy-z-red-lipstick-monster-grzelakowska-kostoglu-ewa,p1130607709,ksiazka-p

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 1,350,000 - 222,054,445 - 226 -
2019-11-05 Tue 1,350,000 - 222,064,124 +9679 226 -
2019-11-06 Wed 1,350,000 - 222,074,070 +9946 226 -
2019-11-07 Thu 1,350,000 - 222,083,914 +9844 226 -
2019-11-08 Fri 1,350,000 - 222,094,078 +10164 226 -
2019-11-09 Sat 1,350,000 - 222,108,169 +14091 227 +1
2019-11-10 Sun 1,350,000 - 222,155,573 +47404 227 -
2019-11-11 Mon 1,350,000 - 222,176,306 +20733 227 -
2019-11-12 Tue 1,350,000 - 222,274,843 +98537 228 +1
2019-11-13 Wed 1,350,000 - 222,318,595 +43752 228 -
2019-11-14 Thu 1,350,000 - 222,338,660 +20065 228 -
2019-11-15 Fri 1,350,000 - 222,357,909 +19249 228 -
2019-11-16 Sat 1,350,000 - 222,369,080 +11171 228 -
2019-11-17 Sun 1,350,000 - 222,380,390 +11310 228 -
2019-11-18 Mon 1,350,000 - 222,391,269 +10879 229 +1
Podsumowanie ogółem - +336824 +3
Aktualizacja profilu za 6 godz. 19 min.

Następny film

AdBuster - Flex Tape vs CZOŁG!
AdBuster
10 Wyświetleń