Hadesiak
Hadesiak
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=M9YnlYu6oU4

Następny film


NIE UGOTUJ ZŁEGO DANIA! - Symulator Kucharza - Cooking Simulator

Hadesiak
Hadesiak - 60 Wyświetleń
1
60 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-08 05:55:24

Hej! Pomóż zostaw subka i pomóż dobić 500.000 Subów! :D ☆✫★https://bit.ly/Hadesiak★✫☆ Instagram: https://www.instagram.com/hadesiako/ Facebook: https://bit.ly/FBHadesiak Mój Serwer Discord! https://discord.gg/b3epVgK Zostań Wspierającym! https://www.youtube.com/channel/UC3jVE_f5sxkqllwZSvMiaqA/join Mail Biznesowy: Directly to me: damianhadespl@gmail.com hadesiak@lifetube.pl (manager) Ekipa: https://www.youtube.com/user/GilathissNew https://www.youtube.com/user/AdmirosOwns https://www.youtube.com/channel/UCpdQaVEbcvKCcr3pgclJseQ https://www.youtube.com/channel/UCQytfde2Z3rn1HCR4b-BqGw

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Hadesiak

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-31 Thu 647,000 - 293,346,941 - 2,794 -
2019-11-01 Fri 647,000 - 293,523,716 +176775 2,795 +1
2019-11-02 Sat 648,000 +1000 293,714,985 +191269 2,794 -1
2019-11-03 Sun 649,000 +1000 294,026,699 +311714 2,796 +2
2019-11-04 Mon 649,000 - 294,138,914 +112215 2,797 +1
2019-11-05 Tue 649,000 - 294,282,082 +143168 2,798 +1
2019-11-06 Wed 649,000 - 294,433,701 +151619 2,799 +1
2019-11-07 Thu 649,000 - 294,588,432 +154731 2,799 -
2019-11-08 Fri 650,000 +1000 294,863,473 +275041 2,802 +3
2019-11-09 Sat 651,000 +1000 295,079,336 +215863 2,803 +1
2019-11-10 Sun 651,000 - 295,276,876 +197540 2,803 -
2019-11-11 Mon 651,000 - 295,464,853 +187977 2,805 +2
2019-11-12 Tue 651,000 - 295,603,504 +138651 2,806 +1
2019-11-13 Wed 652,000 +1000 295,764,817 +161313 2,806 -
2019-11-14 Thu 652,000 - 295,907,197 +142380 2,806 -
Podsumowanie ogółem +5000 +2560256 +12
Aktualizacja profilu za 9 godz. 53 min.