Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=2gHjfC42GdU

NIE WALCZ PIKATCHU LUCKY BLOCKAMI Z HEROBRINE W MINECRAFT!

  Koshi Minecraft
Koshi Minecraft - 96 Wyświetleń
1
96 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-08 08:16:49

Film Ci się spodobał? Jeśli tak to nie zapomnij o zostawieniu po sobie łapki w górę lub komentarza! Dzięki :). ►SKLEP Z KOSZULKAMI: https://koshiak.teetres.com Poprzedni film: https://youtu.be/Z_6hnizzzEA ❥ LIKE! ☛ https://www.facebook.com/koshiYT ❥ FOLLOW! ☛ http://instagram.com/koshiak ❥ SNAPCHAT! ☛ koshiyt Kontakt biznesowy/deale: koshiyt@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Koshi Minecraft

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-31 Thu 258,000 - 46,608,495 - 746 -
2019-11-01 Fri 258,000 - 46,615,544 +7049 746 -
2019-11-02 Sat 258,000 - 46,621,621 +6077 746 -
2019-11-03 Sun 258,000 - 46,627,777 +6156 746 -
2019-11-04 Mon 258,000 - 46,635,478 +7701 746 -
2019-11-05 Tue 258,000 - 46,638,903 +3425 746 -
2019-11-06 Wed 258,000 - 46,641,795 +2892 746 -
2019-11-07 Thu 258,000 - 46,644,807 +3012 746 -
2019-11-08 Fri 258,000 - 46,648,367 +3560 746 -
2019-11-09 Sat 258,000 - 46,652,814 +4447 746 -
2019-11-10 Sun 258,000 - 46,660,833 +8019 746 -
2019-11-11 Mon 258,000 - 46,665,166 +4333 747 +1
2019-11-12 Tue 258,000 - 46,667,837 +2671 747 -
2019-11-13 Wed 258,000 - 46,670,426 +2589 747 -
2019-11-14 Thu 258,000 - 46,672,859 +2433 747 -
Podsumowanie ogółem - +64364 +1
Aktualizacja profilu za 4 godz. 18 min.