dealereq
dealereq
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=NZDTtYnwmQo

NIE WYBIERZ ZŁEJ DZIURY W MINECRAFT! (Doknes, Spongebob, Święty Mikołaj)

dealereq
dealereq - 156 Wyświetleń
1
156 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-07 03:11:37

NIE WYBIERZ ZŁEJ DZIURY W MINECRAFT! ♦KUP BLUZĘ, LUB KOSZULKE! : http://dealereq.teetres.com Doknes, Spongebob i Święty Mikołaj W Minecraft! ⭐OBSERWUJ MÓJ INSTAGRAM: http://instagram.com/karolkuterere #Minecraft #dealereq ♦snapchat: dolary_plyno ♦fanpage: http://facebook.com/dealereq ♦grupa widzów: http://facebook.com/groups/styropiany ✎ •Mail: dealereq@gmail.com • Na moim kanale dealereq Znajdziesz przeróżne materiały o tematyce związanej z MineCraftem. Pamiętaj, by subskrybować, by być na bieżąco! ☺

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału dealereq

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 1,120,000 - 280,837,624 - 905 -
2019-11-05 Tue 1,120,000 - 280,905,567 +67943 906 +1
2019-11-06 Wed 1,120,000 - 280,994,675 +89108 907 +1
2019-11-07 Thu 1,120,000 - 281,142,782 +148107 906 -1
2019-11-08 Fri 1,120,000 - 281,315,468 +172686 908 +2
2019-11-09 Sat 1,130,000 +10000 281,596,476 +281008 908 -
2019-11-10 Sun 1,130,000 - 281,728,587 +132111 908 -
2019-11-11 Mon 1,130,000 - 281,936,486 +207899 909 +1
2019-11-12 Tue 1,130,000 - 282,133,897 +197411 909 -
2019-11-13 Wed 1,130,000 - 282,269,112 +135215 909 -
2019-11-14 Thu 1,130,000 - 282,560,216 +291104 910 +1
2019-11-15 Fri 1,130,000 - 282,733,942 +173726 911 +1
2019-11-16 Sat 1,130,000 - 282,893,085 +159143 911 -
2019-11-17 Sun 1,130,000 - 283,085,413 +192328 912 +1
2019-11-18 Mon 1,130,000 - 283,237,032 +151619 912 -
Podsumowanie ogółem +10000 +2399408 +7
Aktualizacja profilu za 5 godz. 5 min.