MichalF1
MichalF1
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=aAL85njHwbg

Następny film

Szokujące POSTY zamieszczone na FACEBOOKU
MichalF1
570 Wyświetleń

MichalF1
MichalF1 - 426 Wyświetleń
0
426 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:38:16

ZASADY KONKURSU: ➤ Wejść w mój film z recenzją kamery i kliknąć LIKE Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=jgVv60dDmoY ➤ Zaobserwować mojego instagrama(w filmie jest napisane by polubić, mały błąd - należy zaobserwować) Link do Instagrama: https://www.instagram.com/ytmichalf1/ ➤ Kliknąć w link z kamerą (strona firmy :D) wystarczy w Nią wejść! LINK: https://goo.gl/j8auie ➤ Napisać w komentarzu "Gotowe" ツ ________________________________________________________________ Utwór na początku: Unknown Brain Anna Yvette - Twisted Reality [NCS Release] Fanpage: https://www.facebook.com/michalf1yt/ Email: presc00m@gmail.com Grupa: https://www.facebook.com/groups/wawelkiv2/ Źródła: #4 Złamana noga - https://www.youtube.com/watch?v=juN7Fqtq1C8 Kanał autora (StorrorBlog) - https://www.youtube.com/channel/UCdPui8EYr_sX6q1xNXCRPXg #3 Irak uderzenie snajpera - https://www.youtube.com/watch?v=mbEch_iZwqk viralhog: https://www.youtube.com/channel/UC3339WgBDKIcxTfywuSmG8w #2 Wypadek na motocyklu - https://www.youtube.com/watch?v=OYVcs1QT-6A&feature=youtu.be Kanał autora(Æarl J): https://www.youtube.com/channel/UCWaUbRZVplj2Sm9Fg2HFb4w #1 Wypadek - https://www.youtube.com/watch?v=0xpvd1uxU8E&feature=youtu.be Kanał autora(Corey DRIZZLE): https://www.youtube.com/channel/UC94Msl8GWaetKJQqBSmqWvQ

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MichalF1

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-09 Thu 312,143 - 55,185,403 - 267 -
2019-05-10 Fri 312,241 +98 55,212,333 +26930 267 -
2019-05-11 Sat 312,380 +139 55,248,983 +36650 267 -
2019-05-12 Sun 312,607 +227 55,339,983 +91000 268 +1
2019-05-13 Mon 312,703 +96 55,381,971 +41988 268 -
2019-05-14 Tue 312,797 +94 55,411,436 +29465 268 -
2019-05-15 Wed 312,926 +129 55,447,807 +36371 268 -
2019-05-16 Thu 313,048 +122 55,486,662 +38855 268 -
2019-05-17 Fri 313,156 +108 55,522,584 +35922 268 -
2019-05-18 Sat 313,273 +117 55,561,471 +38887 267 -1
2019-05-19 Sun 313,442 +169 55,282,457 -279014 267 -
2019-05-20 Mon 313,605 +163 55,327,856 +45399 267 -
2019-05-21 Tue 313,710 +105 55,366,007 +38151 267 -
2019-05-22 Wed 313,829 +119 55,413,599 +47592 267 -
2019-05-23 Thu 313,896 +67 55,442,368 +28769 267 -
Podsumowanie ogółem +1753 +256965 -
Aktualizacja profilu za 1 godz. 13 min.

Następny film

Szokujące POSTY zamieszczone na FACEBOOKU
MichalF1
570 Wyświetleń