Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=QEObdBRD-sM

Następny film

PRZYGOTOWANI: MAKING OF
NIEPRZYGOTOWANI: Nowe Pokolenie
378 Wyświetleń

NIEPRZYGOTOWANI: THE MOVIE - film pełnometrażowy

NIEPRZYGOTOWANI: Nowe Pokolenie
0
415 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:53:31

Współpraca komercyjna: wspolpraca@abstra.tv Obserwuj Nieprzygotowanych!: https://www.instagram.com/maja.nieprzygotowani/ https://www.instagram.com/berkowski.nieprzygotowani/ https://www.instagram.com/agata.nieprzygotowani/ https://www.instagram.com/mariola.nieprzygotowani/ https://www.instagram.com/hubert.nieprzygotowani/ https://www.instagram.com/gruby.nieprzygotowani/ GRUPA NA FB PRZYGOTOWANI: https://www.facebook.com/groups/136521610161931/ SNAPCHAT: PRZYGOTOWANI INSTAGRAM: https://instagram.com/nieprzygotowani_serial Wyprodukowane przez Abstra.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału NIEPRZYGOTOWANI: Nowe Pokolenie

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-05 Mon 1,283,970 - 170,045,518 - 110 -
2019-08-06 Tue 1,283,969 -1 170,106,063 +60545 110 -
2019-08-07 Wed 1,283,862 -107 170,189,682 +83619 110 -
2019-08-08 Thu 1,283,848 -14 170,224,708 +35026 110 -
2019-08-09 Fri 1,283,742 -106 170,495,471 +270763 111 +1
2019-08-10 Sat 1,283,767 +25 170,607,072 +111601 111 -
2019-08-11 Sun 1,283,659 -108 170,670,170 +63098 111 -
2019-08-12 Mon 1,283,637 -22 170,706,108 +35938 111 -
2019-08-13 Tue 1,283,527 -110 170,777,689 +71581 111 -
2019-08-14 Wed 1,283,484 -43 170,828,840 +51151 111 -
2019-08-15 Thu 1,283,415 -69 170,859,282 +30442 111 -
2019-08-16 Fri 1,283,351 -64 170,882,558 +23276 111 -
2019-08-17 Sat 1,283,286 -65 170,938,566 +56008 111 -
2019-08-18 Sun 1,283,294 +8 170,968,705 +30139 111 -
2019-08-19 Mon 1,283,166 -128 171,012,064 +43359 111 -
Podsumowanie ogółem -804 +966546 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

PRZYGOTOWANI: MAKING OF
NIEPRZYGOTOWANI: Nowe Pokolenie
378 Wyświetleń