Dezy
Dezy
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Yxj5Ux7BH-4

Następny film

KOLEJNY SYMULATOR KOTA
Dezy
223 Wyświetleń

Dezy
Dezy - 606 Wyświetleń
0
606 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:40:28

♫ Nie przegap! http://bit.ly/1ff17br ▼ Facebook: http://facebook.com/Czulekk ▼ Ninja koszulki!: http://masterczulek.cupsell.pl/ ▼ Biznes mail: biznes.masterczulek@gmail.com ▼ Mail na fanarty: masterczulek.fanart@gmail.com ● Twitter: http://twitter.com/Masterczuek ● Ask: http://ask.fm/Masterczulekodpowiada ● Czułek na żywo: http://www.twitch.tv/masterczulek ---------------------------------------- Dzięki za Wasze oceny i komentarze! Love ya!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Dezy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 1,080,000 - 83,680,027 - 195 -
2019-10-31 Thu 1,080,000 - 83,715,455 +35428 195 -
2019-11-01 Fri 1,080,000 - 83,751,623 +36168 195 -
2019-11-02 Sat 1,080,000 - 83,791,139 +39516 195 -
2019-11-03 Sun 1,080,000 - 83,835,166 +44027 195 -
2019-11-04 Mon 1,080,000 - 83,872,979 +37813 195 -
2019-11-05 Tue 1,080,000 - 83,910,924 +37945 195 -
2019-11-06 Wed 1,080,000 - 83,935,121 +24197 195 -
2019-11-07 Thu 1,080,000 - 83,953,976 +18855 195 -
2019-11-08 Fri 1,080,000 - 83,969,769 +15793 195 -
2019-11-09 Sat 1,080,000 - 83,986,517 +16748 195 -
2019-11-10 Sun 1,080,000 - 84,010,631 +24114 195 -
2019-11-11 Mon 1,080,000 - 84,023,340 +12709 195 -
2019-11-12 Tue 1,080,000 - 84,031,467 +8127 195 -
2019-11-13 Wed 1,080,000 - 84,039,079 +7612 195 -
Podsumowanie ogółem - +359052 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 24 min.

Następny film

KOLEJNY SYMULATOR KOTA
Dezy
223 Wyświetleń