Stuu PLUS
Stuu PLUS
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=BTRglzWU-v8

Następny film


Stuu PLUS
Stuu PLUS - 489 Wyświetleń
0
489 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:57:22

☞Subskrybuj!: http://goo.gl/zx8Xxp ☞Śledź mnie na Fejsie: http://fanpage.stuugames.pl ☞Obserwuj na Insta: http://www.instagram.com/stuuburton ☞Mój sklep: http://sofficial.exyt.pl Dziś wybraliśmy się do Wrocławia zrobić widzom niespodziankę! :D http://www

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Stuu PLUS

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-21 Thu 810,000 - 39,911,972 - 90 -
2019-11-22 Fri 810,000 - 39,912,611 +639 90 -
2019-11-23 Sat 810,000 - 39,913,318 +707 90 -
2019-11-24 Sun 810,000 - 39,914,094 +776 90 -
2019-11-25 Mon 810,000 - 39,914,783 +689 90 -
2019-11-26 Tue 810,000 - 39,915,309 +526 90 -
2019-11-27 Wed 809,000 -1000 39,916,056 +747 90 -
2019-11-28 Thu 809,000 - 39,916,460 +404 90 -
2019-11-29 Fri 809,000 - 39,916,907 +447 90 -
2019-11-30 Sat 809,000 - 39,917,432 +525 90 -
2019-12-01 Sun 809,000 - 39,917,877 +445 90 -
2019-12-02 Mon 809,000 - 39,918,552 +675 90 -
2019-12-03 Tue 809,000 - 39,918,902 +350 90 -
2019-12-04 Wed 809,000 - 39,919,312 +410 90 -
2019-12-05 Thu 809,000 - 39,919,581 +269 90 -
Podsumowanie ogółem -1000 +7609 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 16 min.

Następny film