GamerSpace
GamerSpace
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=-1tfTEP8nFM
GamerSpace
GamerSpace - 233 Wyświetleń
0
233 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-01 11:13:49

https://www.twitch.tv/gamerspacepl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału GamerSpace

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-31 Sat 144,634 - 52,784,165 - 5,382 -
2019-09-01 Sun 144,668 +34 52,822,637 +38472 5,384 +2
2019-09-03 Tue 144,702 +34 52,846,854 +24217 5,385 +1
2019-09-04 Wed 144,709 +7 52,863,826 +16972 5,388 +3
2019-09-05 Thu 144,712 +3 52,869,946 +6120 5,388 -
2019-09-06 Fri 144,715 +3 52,886,572 +16626 5,392 +4
2019-09-07 Sat 144,706 -9 52,908,478 +21906 5,393 +1
2019-09-08 Sun 144,734 +28 52,927,973 +19495 5,394 +1
2019-09-09 Mon 144,734 - 52,944,772 +16799 5,396 +2
2019-09-10 Tue 144,748 +14 52,953,926 +9154 5,399 +3
2019-09-11 Wed 144,744 -4 52,966,984 +13058 5,401 +2
2019-09-12 Thu 144,747 +3 52,982,362 +15378 5,404 +3
2019-09-13 Fri 144,739 -8 52,994,940 +12578 5,405 +1
2019-09-14 Sat 144,721 -18 53,007,332 +12392 5,408 +3
2019-09-15 Sun 144,734 +13 53,024,832 +17500 5,408 -
Podsumowanie ogółem +100 +240667 +26
Aktualizacja profilu za 7 godz. 54 min.