Axvezer
Axvezer
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=t-ndGo26dd4

Noobs can build! Funny Noob Compilation 9

Axvezer
Axvezer - 37 Wyświetleń
0
37 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-08 11:40:15

Send your Fortnite clips - fortniteopmoments@gmail.com Contact me at : fortniteopmoments@gmail.com Source: FundamentalGuy - https://www.youtube.com/watch?v=g5GP7KCK7Mg&feature=youtu.be https://www.twitch.tv/tsm_hamlinz https://www.twitch.tv/aydan https://www.twitch.tv/symfuhny https://www.twitch.tv/dakotaz https://www.twitch.tv/highdistortion https://www.twitch.tv/sypherpk https://www.twitch.tv/nickmercs https://www.twitch.tv/vivid https://www.twitch.tv/couragejd https://www.twitch.tv/poach

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Axvezer

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-31 Thu 267,000 - 3,253,517 - 35 -
2019-11-01 Fri 267,000 - 3,260,677 +7160 35 -
2019-11-02 Sat 267,000 - 3,271,546 +10869 36 +1
2019-11-03 Sun 267,000 - 3,283,438 +11892 36 -
2019-11-04 Mon 268,000 +1000 3,293,147 +9709 36 -
2019-11-05 Tue 268,000 - 3,303,177 +10030 37 +1
2019-11-06 Wed 268,000 - 3,310,330 +7153 37 -
2019-11-07 Thu 268,000 - 3,316,565 +6235 38 +1
2019-11-08 Fri 268,000 - 3,324,664 +8099 38 -
2019-11-09 Sat 268,000 - 3,334,645 +9981 38 -
2019-11-10 Sun 268,000 - 3,353,013 +18368 39 +1
2019-11-11 Mon 268,000 - 3,361,337 +8324 39 -
2019-11-12 Tue 268,000 - 3,367,498 +6161 39 -
2019-11-13 Wed 268,000 - 3,374,130 +6632 39 -
2019-11-14 Thu 268,000 - 3,380,338 +6208 39 -
Podsumowanie ogółem +1000 +126821 +4
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.