wRealu24
wRealu24
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=plPXnset_qw

Nowa afera geologiczna z Rosją, Atlantykiem, Pacyfikiem i polskimi milionami w tle? Nałęcz u Roli!

wRealu24
wRealu24 - 141 Wyświetleń
1
141 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 12:30:12

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal https://wrealu24.tv/wspomoz-nas Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/ Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl Stronę: https://wrealu24.tv

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału wRealu24

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-08 Fri 273,000 - 130,754,525 - 2,935 -
2019-11-09 Sat 273,000 - 130,979,563 +225038 2,940 +5
2019-11-10 Sun 273,000 - 131,237,064 +257501 2,943 +3
2019-11-11 Mon 274,000 +1000 131,718,604 +481540 2,948 +5
2019-11-12 Tue 274,000 - 132,052,285 +333681 2,954 +6
2019-11-13 Wed 275,000 +1000 132,355,624 +303339 2,967 +13
2019-11-14 Thu 275,000 - 132,566,412 +210788 2,971 +4
2019-11-15 Fri 275,000 - 132,789,563 +223151 2,972 +1
2019-11-16 Sat 275,000 - 133,015,586 +226023 2,978 +6
2019-11-17 Sun 276,000 +1000 133,236,611 +221025 2,984 +6
2019-11-18 Mon 276,000 - 133,385,177 +148566 2,993 +9
2019-11-19 Tue 276,000 - 133,594,126 +208949 2,996 +3
2019-11-20 Wed 276,000 - 133,791,037 +196911 3,000 +4
2019-11-21 Thu 277,000 +1000 133,999,705 +208668 3,001 +1
2019-11-22 Fri 277,000 - 134,170,361 +170656 3,005 +4
Podsumowanie ogółem +4000 +3415836 +70
Aktualizacja profilu za 4 godz. 41 min.