Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ZUXG2d4Kfx0

Następny film

MUKA - NIEPRZYGOTOWANI S2:02
NIEPRZYGOTOWANI: Nowe Pokolenie
479 Wyświetleń

NOWA DZIEWCZYNA - NIEPRZYGOTOWANI odc.13

NIEPRZYGOTOWANI: Nowe Pokolenie
0
521 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:53:24

Współpraca komercyjna: wspolpraca@abstra.tv Poprzedni odcinek: https://www.youtube.com/watch?v=2ngEqF4Gs5U Instagramy Nieprzygotowanych: https://www.instagram.com/hubert.nieprzygotowani/ https://www.instagram.com/berkowski.nieprzygotowani/ https://www.in

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału NIEPRZYGOTOWANI: Nowe Pokolenie

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-27 Wed 1,280,000 - 175,587,035 - 111 -
2019-11-28 Thu 1,280,000 - 175,606,716 +19681 111 -
2019-11-29 Fri 1,280,000 - 175,625,981 +19265 111 -
2019-11-30 Sat 1,280,000 - 175,651,631 +25650 111 -
2019-12-01 Sun 1,280,000 - 175,676,444 +24813 111 -
2019-12-02 Mon 1,280,000 - 175,716,130 +39686 111 -
2019-12-03 Tue 1,280,000 - 175,734,960 +18830 111 -
2019-12-04 Wed 1,280,000 - 175,757,933 +22973 111 -
2019-12-05 Thu 1,280,000 - 175,784,175 +26242 111 -
2019-12-06 Fri 1,280,000 - 175,810,804 +26629 111 -
2019-12-07 Sat 1,280,000 - 175,859,740 +48936 111 -
2019-12-08 Sun 1,280,000 - 175,888,660 +28920 111 -
2019-12-09 Mon 1,280,000 - 175,909,976 +21316 111 -
2019-12-10 Tue 1,280,000 - 175,938,296 +28320 111 -
2019-12-11 Wed 1,280,000 - 175,965,274 +26978 111 -
Podsumowanie ogółem - +378239 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 25 min.

Następny film

MUKA - NIEPRZYGOTOWANI S2:02
NIEPRZYGOTOWANI: Nowe Pokolenie
479 Wyświetleń